Odkiaľ máte paplóny?

mili7
15. okt 2024

Ahojte. Potrebujem nakúpiť paplóny pre celú rodinu. Jedno viem isto, že perie nechcem.
Toľko skúmam ten internet, čitam všelijaké recenzie na rôzne stránky a obchody, že som už z toho zblbnutá.
Tak som sa rozhodla pre túto menšiu anketku-diskusiu, že čo máte doma vy, s čím ste aj spokojné. Prípadne aj nespokojné, aby som vedela, čomu sa možno vyhnúť.
Vopred ďakujem všetkým.

veronika_sk000
15. okt 2024

@mili7 ja mam z jysku a spokojnost

janetinka27
15. okt 2024

@mili7 tiez jysk, mali balene v bavlne aj v niecom umelom. Mame tie v bavlne a sme spokojni

nila0622
15. okt 2024

Emi

cyberk
15. okt 2024

Jysk, max spokojnost 🙂

milanemila
15. okt 2024

Ikea a su fajn, mame aj paperove teple na zimu aj nepaperove, ked je teplejsie. Podla mna nad paplonmi netreba nejak velmi spekulovat, ovela dolezitejsi je matrac a do toho sa oplati investovat. Tym chcem povedat, ze by som neriesila nejake super speci paliny.

profantova
15. okt 2024

Z jysku, ale teraz som objednala z Emi v akcii 1+1 zdarma, ešte nevyskúšaný, ale vyzerá kvalitne šitý a teplý, dokonca lepšie ako niektoré, čo mám z jysku...akurát mám problém s tými hrubšími, že sa mi nevopchajú do práčky, tak neviem, čo vymyslím, ručne sa mi nechce 😀 a v detstve, aj neskôr som spávala v pérových domácich perinách, ale potom mama dala ušiť nové a tam som chytila taký kašeľ ako nikdy, po dvoch nociach šli preč, odvtedy už len tie umelé...

rose26
15. okt 2024

@mili7 pred mesiacom sme dokupovali pre mňa a syna z Jisku LIVING MEDICAL teplý paplón .Už ho máme takže sme išli na istotu. Je super odporúčam a dá sa prať až na 90°
Mám aj z Emi a tam som není spokojná nepoužívam ho je strašné ťažký taká obluda😄🫣

ibrunova
16. okt 2024

Deti majú ScanQuilt. Na chatu som brala z Jysku a príjemne prekvapili.

lasona
16. okt 2024

Mame periny z pravého peria. Ja také milujem. Objednala som za super cenu zo stránky podperinou.sk . Jysk ma predražené. Za cenu jednej periny mam cely komplet. Baby mi poradili tu stránku tu na modrom koniku

zuzinabila
16. okt 2024

@mili7 scan quilt

1ryba
16. okt 2024

Mám z Jysku. Keď bola drahá rada v zľave. Môžu sa prať na 95 stupňov. Mali sme aj ScanQuilt aj tie boli výborné. Letné mám z Mobelix, úplne tenučké a tiež spokojnosť.

kvietok2891
16. okt 2024

@mili7 JYSK

simsalabim
16. okt 2024

Ikea

bumerang45
16. okt 2024

@mili7 z obchodu

marienka1989
16. okt 2024

Jysk👍

nelka93
16. okt 2024

Ja z mobelixu, práve to perie. Ale my nemáme alergie a sú to najlepšie paplóny aké som mala

benimnadir
16. okt 2024

@mili7 ja mám z jysku a som veľmi spokojná