Obývacia stena

18. máj 2024

Ahojte chcem obývaciu stenu, najlepšie vyskladať nechcem všetky skrinky poličky ako to niektorí majú že predávajú len komplet. Odkiaľ máte? Že je pevná a nehegá sa aj cenovo ok. Nechcem objednať nejaké skrinky čo sa mi rozsypu. Odporucte

dadis
18. máj 2024

Obyvacie steny su davno out, kupi si samostane skrinku pod tv a police na knihy podla mnozstva knih, co mate.. popr. dalsi nabytok podla potreby

autor
18. máj 2024

@dadis áno veď tak som to myslela že si vyskladaný regál komody a pod nie celú zostavu nemám to kde dať . Otázka je odkiaľ kopu nábytkov na nete nechcem šmejd.

dadis
18. máj 2024

Ked nechces smejd, orientuj sa podla ceny, v zasade plati, cim vyssia cena, tym lepsia kvalita, aj ked nie vzdy to plati. Skus pozriet vo vyhladavacoch favi.sk. Ja osobne vsakv pohode nakupujem lacnejsi nabytok a nemam s nim problem. Mam jeden toaletny/pisaci stolik, velmi sa mi pacil, stal menej nez 50 eur v akcii - som bola pri skladani a pouzivani prekvapena, aky je kvalitny 🤷‍♀️https://jysk.sk/pracovna/pisacie-pc-stoliky/pis...

zuzanaete
18. máj 2024

Ikea

brumik3
18. máj 2024

Za mňa Decodom, sú oveľa pevnejšie ako skrine a skrinky, ktoré sme mali predtým z jysku a mobelixu, a veľké + čo ocenil hlavne manžel prišli už zložené 😉

dididudu
19. máj 2024

Daj si to urobiť stolarovi presne podľa svojich predstáv 😊

brrunetkaa
19. máj 2024

Stolár 🙂 vyšlo to cenovo cca rovnako ako v bežných reťazcoch. Ale aj stolárov odporúčam viac pobehať. Jeden nám obyčajnú skrinku pod TV s led osvetlením nacenil na 950€ a druhý na 300 tuším 😀

maxalla
19. máj 2024

Mam dobre osobne skusenosti so znackami javorina a dubovina. U znamych som videla Jelinek a ten vyzeral tiež kvalitne, len teda tie jelinkove dizajny sa mi teda vobec nepáčia. Nabytky z predajni typu Asko, Mobelix a spol by som nekupovala, radsej si nasetrila na kvalitnejsi, z masivu.

kengurica
19. máj 2024

@maxalla áno, Javorina je super, je to krásny masív, ale cena nie je rozhodne pre každého. Za jeden kus nábytku z Javoriny iní kúpia zostavu do českej obývačky (možno aj so sedačkou 😉).
Zlatá stredná cesta je napr. Mirek, Gregory, Drevko. Vyrábajú tiež masívny nábytok, v prijateľnejších cenách. Osobné by som nešla do Mobelix, Sconto ....

dididudu
21. máj 2024

@brrunetkaa toto isté sa stalo nám za chodbovu stenu. Jeden nacenil na 1600 čo mi skoro zabehlo potom druhý na 900 a tretí čo je známi tak povedal 350