Obraz do obývačky

tinky2552
26. máj 2024

Ahojte, vedeli by ste mi poradiť aký typ obrazov dať na stenu za gaucom? Prikladám fotky. Na 1 fotke je vidno len tu stenu a na druhej celkovo obývačku aby ste vedeli aj podľa toho zhodnotiť 🤗 obývačka je v takom zariaďovacom procese keďže len nedávno bola dokončená- asi 5 mesiacov. Vyše 2 mesiace som hľadala závesy, tie sa mi už podarilo nájsť po niekoľko neúspešných nákupoch keďže sa snažím to mať vyšperkované aby tam ozaj všetko zapadalo podľa mojich predstáv no neviem aké obrazy by sa hodili. Napadlo mi že machové alebo resp nejakú zeleň lenže tá cena hotového obrazu je pre mňa too much 😅 predstavovala by som si niečo moderné páčia sa mi napr také kde je Pablo Escobar a tie sú rozdelené na 3 časti len zas neviem či sa to hodí. Možno až moc vymýšľam ale chcem to mať všetko dobre premyslené, prečítať si rady aj iných žien a nekúpiť prvú vec ktorá sa mi zapáči a o týždeň si budem búchať hlavu o stenu že sa mi to nepáči. Priateľ to necháva na mne alebo má nápady ktoré sa mne nepáčia (mapa sveta,hodiny 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤣). Vďaka za všetky rady 😍❤️

tinky2552
autor
26. máj 2024

PS: stoličku a ostatný bordel si nevšímajte, vešali sme v piatok o 11 večer záclony keď sme už boli obaja k.o systém 😁

yoxinka
26. máj 2024

Neviem ako veľmi ti na tých obrazoch záleží, ale my sme nechceli žiadne tuctové obrázky o obchoďákov a tak som na Sashe našla maliarku, ktorej práca sa mi páčila, nakontaktovala som sa na ňu, pofotila som jej celú izbu kvôli farebnosti, dohodli sme rozmery a ona nám namaľovala dva originálne obrazy presne na mieru.

guudy
26. máj 2024

@tinky2552 Pablo escobar rozdeleny na 3 ks nebude nic moc. Suhlasim s @yoxinka , byvajte radsej roky bez gycovych obrazov a dekoracii, kym nenajdete tie spravne.
Podpora lokalneho umelca nemusi byt vobec zla volba. My mame takto obrazy napr z Rakuska.
Tu mas nejake tipy na abstraktne obrazy. Ak sa ti nepaci, je to ok, treba si najst, co ti vyhovuje.
https://www.goricajeremic.com/product-category/...
https://www.maragartist.de/portfolio-1

yoxinka
26. máj 2024

@guudy
Tie obrazy, na ktoré si dala linky, sú krásne!!! My sme tiež chceli niečo abstraktné. Nám maliarka namaľovala toto.

snehovakralovna
26. máj 2024

@guudy nadherne obrazy

guudy
26. máj 2024

@yoxinka preferujem podobnu farebnu skalu ako mas na obrazoch 👍🏼👍🏼

guudy
26. máj 2024

@snehovakralovna
@yoxinka
Posielaju aj na Slovensko ;)
Resp jedna z nich je kusok za Viednou, tam sme boli osobne😊

liz_lemon
26. máj 2024

to akoze fakt, obraz Pabla Escobara si chces davat do obyvacky?

snehovakralovna
26. máj 2024

@guudy cenovo nie su velmi drahe?

guudy
26. máj 2024

@snehovakralovna su to originaly, takze nestoja dve stovky. Zalezi od velkosti…

nikasmile
26. máj 2024

@tinky2552 dali sme si obraz namalovať.

katica06
26. máj 2024

Kebyže nemám.v rodine umeleckého maliari, tiež by som hľadala niečo originálne, jeho obraz je nad hasičom už 16 rokov, gauč v pohode vymením obraz nie

snehovakralovna
27. máj 2024

@guudy nadhera

mantilka
8. jún 2024

Aj nejaké veľké kvety daj do obyvacky.

maxalla
8. jún 2024

Nemam rada take to "umenie z ikey". Preto budem vzdy hlasovat za originalne. Obrazy nevyberam tak, aby sa mi hodili do interieru, ale podla toho, ako na mna posobia samotne obrazy. T. j. neprisposobujem obrazy nabytku. Obrazy nepovazujem za dekoraciu, ale za umenie, ktore ku mne musi nejako prehovorit, aby som si ho kupila.