Nová práčka je pokazená

2. feb 2024

ahojte, riesim mozno pre niekoho banalitu ale zaujima ma vas nazor na situaciu alebo ci ste riesili nieco podobne,.ide o to ze sme si kupili pred dvoma dnami uplne novu pracku, kde sme po zapojení doma a prvom spusteni prania zistili ze pracka je pokazena..resp. pokazeny je zasobnik na praci prasok - volali sme to predajne kde sme kupili tam nam povedali ze teda mame pracu dopratat nazad a vybrat si inu alebo kontaktovat servis. volala som servis, s tym ze opravar bude moct prist ta do tyzdna do dvoch..teraz neviem co robit, ci pracku nalozit a dotrepat do 50 km vzdialenej predajne .alebo si dohodnut ten servis..zavada tam nebude velka podla nas je potrebne len nieco dotiahnut..

beata_k
2. feb 2024

Som za servis. 200 km kvoli pracke ked opravar moze prist k vam domov?

autor
2. feb 2024

ešte opravim tie km som zle napisala..je to len 5 km vzdialena predajna..teraz som si vsimla ze je tam 0 navyse

patka06
2. feb 2024

vymenila vy som v predajni

vierkainka
2. feb 2024

Ja by som to vzala nazad ak by mi hned dali miesto nej inu.Ja by som nemohla byť bez práčky tak dlhodobo.Moj názor.

beata_k
2. feb 2024

Tak ak ju vymenia na mieste a je to 5 km, tak ju vymente.

autor
2. feb 2024

@vierkainka ona prat moze..len by som musela mat nieco oprete o ten zasobnik aby nan tlacilo..lebo akoby nedoliehal a pracka rozpoznava ze je otvoreny aj ked je zavrrety..ked ho kusok rukou zatlacim asi milimeter uz pracka naskoci..len cele pranie by muselo byt oprete nieco aby na to tlacilo..aby pracka vedela ze je zatvoreny

fion22
2. feb 2024

No keď už po 2 dňoch robí problémy, čo bude po 2 rokoch 🤷‍♀️asi by som ju zabalila a vybrala inú. Ešte skús pozrieť na nete ten váš problém, či je to u tej konkrétnej práčky známa vec alebo máte pondelkový kus

autor
2. feb 2024

@fion22 pozerala som ale nenasla som...ale je to pravda no..ked som sa pytala predajcu ci sa do neda opravit povedal ze dá..ak nam nevadi ze novo zakupeny tovar bude uz servisovany..

bucko555
2. feb 2024

Ja by som ju vymenila a vybrala druhú bez práčky ani tri dni nie to ešte týždeň dva

lia2022
2. feb 2024

Mne by to strašne vadilo že má len 2 dni a už má byť servisovaná. Hneď by som ju išla vymeniť a zobrala druhý kus a keď to máte len 5km ani by som neváhala.

autor
2. feb 2024

asi aj my tak pojdeme..aj ked mi je to luto lebo sa mi strasne pacila..a uz druhu taku nemaju..to bol posledny kus

lia2022
2. feb 2024

Nájdeš podľa mňa ešte nejakú dobrú s ktorou budeš spokojná. Ja inak nemám rada brat ani výstavné kusy 😬.

autor
2. feb 2024

bola dost draha ta pracka..tak som cakala ze za tu cenu bude fungovat jak hodinky

tenerifka
2. feb 2024

Vynenit za novu
A aka znacka?, skus si radsej vybrat inu

vierkainka
2. feb 2024

Zaplatila si si za novú práčku,tak si zaslúžiš mať ako kupujuca bezchybne fungujúcu práčku.Ja sa stále priklanam k tomu,ze ak je to ken 5 km,tak ju vrátiť na predajňu a nech ti dajú iný kus.🙂Ak by už chranboze bola aj ta ďalšia takáto vadna,to uz by som riešila ostro a dôrazne.

ahhola
2. feb 2024

Mohla by si odfotit ten pokazeny suflicek, pre zaujimavost

vierkainka
2. feb 2024

@lia2022 presne...mozem iba súhlasiť.Presne tak.

cyberk
2. feb 2024

Jasne, ze vymenit :D kto by chcel novu pracku uz s chybou, ktoru treba opravit..

lia2022
2. feb 2024

Už len za to že bola drahá by som im ju vrátila naspäť keď nefunguje ako by mala , keď by aj nemali takú istú a mala by som si ešte niečo doplatiť navyše za inú značku tak radšej a ja osobne by som mala z toho lepší pocit ako takto. Hneď opravovať novú práčku ktorú mám doma len 2 dní a ešte k tomu čakať týždeň dva pokiaľ by som mohla prať 🙄..to už vôbec nie.

martinka13
2. feb 2024

Vymenila by som urcite

madeincssr
2. feb 2024

Skusala si ten suflik vybrat a dobre preskumat zo vsetkych stran a potom aj ten otvor preskumat a presmatrat, ci tam nie je len nieco (nejaka prepravna paska, kusok polystyrenu a pod.), co brani jeho uplnemu zatlaceniu? Kdesi tam bude nejaky snimac, ktory snima ci je sufel na svojom mieste a niecou tam moze len zavadzat.

autor
2. feb 2024

@madeincssr vsetko sme skusali..ale zas bojime sa velmi do toho vrtat aby nahodou nepovedali ze sme to my pokazili.

micusa2222
2. feb 2024

veď 1 týždeň vydržíš, kým príde servis..či perieš denne ?

autor
2. feb 2024

@micusa2222 ja neviem ci pride o tyzden..do tyzdna nas ma len kontaktovat a si dohodnut termin kedy pride..nik nepovedal ze pride presne o tyzden..

diewcatqoo
2. feb 2024

Urcite vymenit. My si vzdy pri takychto spotrebicoch platime aj servis z obchodu, ktory nam ich zapoji a vyskusa. Tiez nam takto raz doniesli pracku, chlapi vyniesli hore do bytu, napojili na vodu a na odpad, zapli pracku a normalne zdola vytiekla. A ze odporucaju servisovat. No urcite. Povedali sme im, nech si ju hned aj odmontuju, zabalia a odvezu prec.

simca06022011
2. feb 2024

Tiez by som isla a odniesla ju. Nie len preto, ze bez pracky nemozem byt, na to kaslat tyzden.. ale je to nova pracka, proste by mi to nedalo.. co este sa pokazi? Ak je to draha pracka, ma slapat ako hodinky hned.
a zase budes cakat tyzdne na servis, a potom este tyzdne na diel, a tyznde na opravu.. :D

veronicka1901
2. feb 2024

Nám sa stalo niečo podobné - tiekol bubon na úplne novej práčke. Musela som 2 týždne čakať, kým príde nový a technik prišiel vymeniť.
Odvtedy ide bez poruchy už viac ako päť rokov.

timea301196
2. feb 2024

Mne sa stalo niečo podobne nová pracka a nezmykala... vymenil kábel a už išla... nechápem ako tie práčky skúšajú

ivangeline
2. feb 2024

Isla by som s5 do predajne...kedze to nie je tak daleko.

autor
3. feb 2024

Už mám novú