Napínacia plachta

savanna
30. jan 2022

Ahojte, poradte, prosim, kvalitnu napinaciu plachtu - klasicku na velky matrac /nie detsku/, ktora sa dobre napina a nema prilis pevnu gumu.
Objednala som z Lidla, ale po oprani som ju ledva dokazala napnut na matrac, i ked rozmer sedel.

mauduska
30. jan 2022

ja som objednala z goldea aj obliečky, aj plachtu niekedy v novembri (asi) a používam ich na striedačku s ešte jednou sadou. Nič im nie je, sú ako nové 🙂

marca12
30. jan 2022

@savanna ja uz roky kupujem v ikeii,su kvalitne,bavlnene. Periem na 60°C a su stale ako nove.

luccija
30. jan 2022

@marca12 aj ja su nezničiteľne

pinkgirl
30. jan 2022

Mám výborne z Xxlutz a veľmi dobré sú aj zo ScanQuilt.

punka24
30. jan 2022

@savanna my aj plachtu aj obliečky z JYSKu... Po 2 rokoch sú tam síce žmolky ale nič čo by nevyriešil oddych pri odžmolkovači a ako nové... Plachta sa napína skvele ako na začiatku a to máme matrace veľké a hlavne hrubé a plachta sedí skvelo...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
savanna
autor
30. jan 2022

@viestta dakujem za radu, ale ja mam problemy so zapastim a po 10 minutovom boji s natahovanim som to vzdala a reklamovala ich. Potrebujem nieco viac elasticke 🙂

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
savanna
autor
30. jan 2022

@viestta moje matrace maju 20 cm a pri tejto konkretnej plachte bolo napisane, ze je vhodna aj pre vysoke matrace do 25 cm, cize neviem 🤷‍♀️.

euka210
30. jan 2022

@savanna EMI

sandra151
30. jan 2022

Stránka Slovenské obliečky alebo emi

pinkgirl
31. jan 2022

@savanna tieto plachty sú veľmi dobré - aj na vysoké matrace
https://www.scanquilt.sk/prestieradla/jersey-ly...