Napínací poťah na gauč

vemi23
7. dec 2021

Ahojte
Na Vianoce by som mame chcela kúpiť napínací poťah na gauč.
Naša sedačka má ale ešte bočné operadlá tak neviem či má niekto podobnú skúsenosť, že aký typ poťahu sa hodí na tento gauč.
Ďakujem
Vid foto

marcellka32
7. dec 2021

Pozri dedoma.sk, majú rôzne vzory aj veľkosti

vemi23
autor
7. dec 2021

@marcellka32 už som im písala a zaslala tiež fotku písala som aj na 4home.sk... ide o to aby som nekúpila nejaký poťah, ktorý vobec nebude sediet na nas gauc pre tie bocné operadla

deti95060810
7. dec 2021

@vemi23 časom sa ten poťah tak vytiahne, že pod neho spraceš aj susedov gauč...😉
osobná skúsenosť

vemi23
autor
7. dec 2021

@deti95060810 cize je to zmy napad kupit ho?

vso10
7. dec 2021

Máme poťah z Ali, zakryl aj bočné operadlá. Lenže ten náš je taký úpletový. Síce veľmi príjemný, ale ľahko sa to roztrhne a ľahko sa natiahne. Taktiež my máme starú koženú sedačku a z tej koži sa to šmýka dolu. teda on je zospodu uviazaný, nepadne z tej sedačky. lenže sa šmýka, pohybuje a potom to vyzerá byť hocijaké, "rozgajdané", neupravené, pokrčené... dala som to preč po niekoľkých týždňoch. inak tie poťahy z 4home mi prídu úplne ako tie z Aliexpressu... https://www.4home.sk/4home-napinaci-potah-na-dv...
máme presne tento, ale lacnejšie o skoro 10€ z Ali.

deti95060810
7. dec 2021

@vemi23 ani nie že zlý, ale nečakaj zázraky...
my ho máme tiež, lebo nemôžeme kúpiť nový gauč kvôli dcére...takže aby aspoň troška vyzeral...😉

marianna_peskova
7. dec 2021

Ja som si kúpila poťah z Aliexpress, zakryl aj bočné strany.

vemi23
autor
7. dec 2021

@vso10 len ze z ali mi do vianoc asi nepride 🙄

vemi23
autor
7. dec 2021

@deti95060810 ved jasne my mame psika a nechceme aby zaspinil gauc

janulla1
7. dec 2021

@vso10 presne ako my, ale trochu pockame, kym najmenší vyrastie a chceme vymeniť ten škaredý gauč, aj keď ich pekne ponapínam, po čase sa stále povyťahujú, ale lepšie ako deky , čo som mala predtým, tie furt stiahli deti dole, toto aj ked vytahane ,ale drži na gauči🙂 tiež som kupovala z ali

vemi23
autor
7. dec 2021

@janulla1 pozerala som ze su aj take valceky k tým potahom

deti95060810
7. dec 2021

my máme odtiaľto .... pozri termíny, možno príde ešte do Vianoc https://www.dedoma.sk/Napinacie-potahy/

janulla1
7. dec 2021

@vemi23 áno neviem ako deti sedia na tom gauči, ale stále tie valčeky nájdem na zemi a poťah natiahnutý😂 keď ho natiahne vypraty, dám valčeky tak je to super, len keď už sedíme deti sa jasia, tak to aj tak vyzerá... Ale z Ali aj tak už nestihne prísť do Vianoc, ja som si už objednala aj iný vzor na výmenu, napriek tomu všetkému som s nimi za tu cenu spokojná 🙂

vso10
7. dec 2021

@vemi23 objednávala som z Ali, no sklad mali tuším v Španielsku. Mala som ten poťah tuším do 4 dní doma 🙂 presne si nepamätám, bolo to pred rokom