Najlepšia žehlička na žehlenie košieľ

11. aug 2024

Veľa košieľ! Prosím typ na najlepšiu žehličku, pripadne nejaké triky a typy na žehlenie košieľ.
Týždenne je to 7-8 košieľ.
Zachráňte ma!
Niečo som už čítala v diskusiách, tak uvažujem nad parným generátorom, len tiež ktorá z nich je top? Je rozdiel aj v žehliacej doske? Tiež mate nejakú odskúšané?

andreakotesova
11. aug 2024

Košele skoro vôbec nezehlim a to ich moj muž nosí takmer každý deň. Zmykam na najnižších otáčkach a susim na vesiaku/ramienku. Alebo ak ich susim v sušičke (malokedy), tak teple veciam na vesiak/ramienko.

adrianap83
11. aug 2024

Kukni aj videa na nete. Postupy.
Ja som tiež tak musela a teda nekúpila som si, ale mala som! Tú malú prídavnú dosku na žehlenie. Na rukav, aj na iné casti.
Alebo, kamoška kúpila také parné čudo, taky panák, na ktorého navliekla a šlo to rýchlo. Ale to ešte nebolo dostať tie parné stanice.

kp7333
11. aug 2024

Nezehlim, kupujeme bavlnene kosele s nezehlivou upravou (napr. znacka Marvelis)

autor
11. aug 2024

A to tie nežehlené košele nosia kde?
Neverím že to nevidno že nie sú požehlené.
To proste nejde.

@adrianap83 dik idem pozrieť. Ten panák zaberá veľa miesta a pozerala som že ťa príprava trvá pomaly dlhšie ako samotné žehlenie

lonely66
11. aug 2024

ešte si ich môže žehliť muž....

aurelia2000
11. aug 2024

Prosím foto neozehlenej bavlnenej košele a názov povolania, kde sa dá v takej prísť 🙄

beata_k
11. aug 2024

Neporadim, ale chapem ta. Bola to moja smrrrt 😵‍💫 Och, drz sa.

autor
11. aug 2024

@aurelia2000 presne to iste som chcela poprosiť. Foto ako taká košeľa vyzerá

autor
11. aug 2024

@beata_k 😆😘❤️
Ďakujem. Čo bolo vykúpenie? Rozvod alebo zmena práce? 😂

beata_k
11. aug 2024

Home office 😆 Dockala som sa....teplaky 🤣

banalu
11. aug 2024

Mam parny generator philips, model uz podla rozpoctu, ale neslapnes vedla aj so zakladom. Mam uz svoj vlastny postup ako na to a je to celkom rychlo, lebo v podstate staci raz preletiet zehlickou. Ja susim v susicke, teple zavesim a ked sa nazbieraju 5+ tak zehlim.
Dosku mam sirsiu, a mam aj tu malu, ale pouzila som to len raz.

benit
11. aug 2024

Moj muz sa naucil zehlit kosele ked som cakala prvu dceru a lezala som 9 tyzdnov v nemocnici. Odvtedy ich nezehlim.🤣

autor
11. aug 2024

@beata_k 😀 to je super!

autor
11. aug 2024

@banalu asi tiež pôjdem do tejto značky.
@benit muž vie žehliť ale tal robí všetko okolo domu + kopu mi pomáha aj dnu. Nemá až toľko času.

benit
11. aug 2024

Moj si zehli rano, ze aspon sa na vesiaku nepoohyna. Ma ju fresh. Zvykol si a ja dakujem🙏 ze tuto cinnost co neznasam nemusim robit.
Aj moj robi kolo domu, ale aj robim zasa vnutri. To sa vyrovnava.

akab
11. aug 2024

Muž sa naučil a sám navrhol parný generátor. Je to naozaj neporovnateĺné. Žiadne kropenie, ziadne odlesky a košele ozaj fajn. Som teda spokojná s jeho rozhodnutím. Treba si vyskúšať v obchode aj váhu samotnej žehličky, niektoré boli pre mňa ťažké.

marcellka32
11. aug 2024

Poprosím ako zehlite tričká resp.ak nezehlite aké značky tričiek kupujete, ktoré sa nekrcia dik

kp7333
11. aug 2024

Su to kvalitne nemecke business kosele s nezehlivou upravou. Aj znacka Olymp robi take.

autor
11. aug 2024

To je fajn že existujú nekrčive, ale tých 100 asi teraz nebudem vyhadzovať a kupovať nové

andreakotesova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
onedaynick
12. aug 2024

@andreakotesova tak k prezidentke by som si ozehlila koselu aj 3x.

andreakotesova
12. aug 2024

@onedaynick nebolo to potrebné.

aurelia2000
12. aug 2024

@andreakotesova No nebolo, pokiaľ nedaval dolu sako. Ale veľa mužov nosí košele aj bez saka. Hoci sa napokon všetko dokrci, my si proste chceme obliecť vyžehlené šatstvo.

autor
12. aug 2024

@andreakotesova 🤦‍♀️

autor
12. aug 2024

@andreakotesova znovu si nesklamala

andreakotesova
12. aug 2024

@aurelia2000 no bolo. Bežne chodí môj muž aj bez saka. Presviedčať ma nemusíš.

kp7333
12. aug 2024

@aurelia2000 ale pokial kupis kvalitnu koselu s nezehlivou upravou, tak proste nemusis zehlit, lebo po vyprani a vybrati zo susicky nie je pokrcena. co na tom nechapes?

aurelia2000
12. aug 2024

@kp7333 Kto ti povedal, že niečo nechápem? My nosíme veľmi kvalitné šaty a zehlime si ich, lebo sa nám to tak páči . Autorka chce poradiť, ako efektívne žehliť. Šaty s nekrcivou úpravou obsahujú v rôznej miere polyester, aj v skrytej forme, lebo zákazník chce mať pocit, že za 40€ kúpil kvalitnú nekrcivu košeľu. No nekúpil, len si to myslí.

kp7333
12. aug 2024

@aurelia2000 a ked ta bavi zehlit, lebo chces nosit vyzehlene satstvo, tak kludne zehli pre mna za mna aj spodne pradlo a ponozky, ale nepresviedcaj ine o tom, ze chodia pokrcene. Ja zehlim minimum veci, napr. lanove nohavice, zvysok len poskladam po vybrati zo susicky, kosele rovno vesiam za tepla na ramienka. A nie, nechodime pokrceni.