Najlepší robotický vysávač - reálne skúsenosti

raduska458
3. sep 2021

Ahojte, potrebovala by som poradiť nejaký dobrý robotický vysávač do 300€. Nemusí umývať, ale nebránim sa. Je ich na trhu veľa, tak by som ocenila reálne skúsenosti.
Klasický vysávač mám Vorwerk s rodinnými skoro 40 ročnými skúsenosťami, len neviem či aj ich robotický sa dá porovnať s inými značkami.

domi96
3. sep 2021

@raduska458 ja osobne mám Robotický vysavač Tesvor objednaný cez Amazon a som spokojná. Môj iba vysáva, nezmýa podlahu. Ale čas mi určite ušetrí 🙂

buberova
3. sep 2021

Máme xiaomi mop pro a som maximálne spokojná

ivkazba
3. sep 2021

Xiaomi mop pro a max spokojná s vysávaním aj umytím.

mattkapd
3. sep 2021

@raduska458 roborock S6 za mňa top

usla35
22. sep 2021

mam vysavac od Sencoru, mozem ti pozriet aj presny typ, nebol vobec drahy, okolo 260 euro stal, co si spominam a teda je fajn, aj vysava, aj zmyva takze mam po starostiach, lebo v priebehu tyzdna upratuje len on :P

klaudi31
23. sep 2021

My sme pár mesiacov dozadu kúpili robotický vysávač Roborock. Presný model takto spamäti neviem, ale môžem pozrieť, ak by bolo treba. Mal dobré hodnotenia, tak reku skúsime. Cenovo sa to pohybuje zhruba všetko rovnako.

bibiana177
28. sep 2021

@usla35 mohla by si mi sem alebo do spravy napisat, aky typ to mate. jeden som si pozerala, tak reku ci nahodou to nebude on.

bogierka
5. okt 2021

@usla35 kludne aj sem keby si to napisala, tak by to nebolo na skodu. mozno by sa niekomu zisla takto info. napriklad aj mne :D