Najlepší mop

barien
10. dec 2021

Ahojte idem si k vám po radu .....dlho používam striekaci mop rovus ....no už mi to ide na nervy dlho som s ním bola spokojná no posledné mesiace mi to príde ako keby špinu len rozotieram po byte umývam každý druhý niekedy aj každý deň podlahu a keď nemáme papuče tak ponožky sú tak špinavé jak keby žijeme v špine totálnej 🥴....preto sa vás chcem spýtať ....aký mop je podľa vás naj ? 🙄Uvažujem nad Vileda mopom ..rozhodne nechcem už striekaci😏 ...ďakujem za odpovede 🙂 ❤️🙏

bashee
10. dec 2021

@barien ja mam Leifheit clean Twist extra soft M 52014 a som super spokojna. Prikupila som si na kyblik kolieska a neviem si vynachvalit. Handry sa ani nedotknes vsetko je rychle a prakticke. Dokonca skm vychytala akciu ze +jeden navlek zadarmo.🙂👍

bellovag
10. dec 2021

Ja som spokojna s Viledou, tou čo žmýkaš pedálom..neviem názov

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cimage
10. dec 2021

Ja mam plochy vileda slapaci a super.

jjanulienka
10. dec 2021

Ja používam už roky swiffer je to obyčajná teleskopicka tyč a na to idu ich vlhčené dokonalo voňajúce servítky... každý sa ma pýta čo to je za vôňu. Ja neznášam mopy a tie handry na to jednak by som si to určite nedala do pracky a ani neviem kde by som to odkladala. Toto poumývas zahodis, krásne to vonia a je to oveľa rýchlejšie ako si napustat vodu a umývať bežným mopom. Doteraz bol dostať iba v Rakúsku ale už ho majú konečne aj na alze

lubmar
10. dec 2021

Aj ja mam plochy Vileda slapaci, najlepsie co som doteraz mala. Zo zaciatku sa treba trochu naucit to tam vkladat pri zmykani, ale uz potom praxou parada.

barien
autor
10. dec 2021

@jjanulienka áno ako aj nad touto variantou som rozmýšľala len mi to príde dosť drahé keďže ja vytieram často a zakaždým kupovať tie obrúsky no neviem či by sa to oplatilo :/

jjanulienka
10. dec 2021

@barien ja vytieram tiež často ale oni sú dosť mokré čiže vytrem jednu miestnosť otočil vytrem ďalšiu... akoze reálne miniem tak dve tri servítky na štvor-izbový byt.. samozrejme raz začas umyvam po štyroch handrou tak do dokonalejšia ale na denne používanie je toto za mna top. A ta vôňa je fakt super ☺️

barien
autor
10. dec 2021

@jjanulienka a ako často umývate ? A ako často kupujete tie utierky ? Ja len či to nieje dosť nákladné na bežné používanie 😊

vitriolka
10. dec 2021

@barien mam maly rucny vysavac, ktorym pobeham byt kazdy den. mop uplne obycajny za par susnov, podlahu utieram 1-2x tyzdenne a 1x tyzdenne vysavam s normal vysavacom. a toto bohate staci 😀

barien
autor
11. dec 2021

@vitriolka áno dakedy to bolo aj u nás takto ...my máme tyčový vysávač s ktorým som Max spokojná ...nakoľko máme ročné dieťa tak vysavam každý deň aj pretieram podlahu každý deň lebo však pri malom dieťati je hneď bordel ...len ten striekaci mop je už nejaký nanič no proste nestačí to možno na také že keď sa niečo rozleje a narýchlo treba pretiet tak to stačí ale na bežný poriadok určite nie a preto zháňam niečo na ČISTOTU ....UZ SOM rozmýšľala aj nad parným mopom len sa bojím ako by reagovala plavacka pri každodennom ,,naparovani"

jjanulienka
11. dec 2021

Vysavam každý deň niekedy aj dva krát- mame psa a 1,5 ročne dieťa 😅a vytieram tak dva krát do týždňa 🤷🏽‍♀️Take dva mesiace mi vydržia tie servítky

mami92
13. dec 2021

@barien vileda turbo pre mňa naj

nikasmile
Autor odpoveď zmazal
Zobraz