Nábytok od Poliakov

legna30
8. sep 2021

Ahojte, prosim vas nedavno som tu zazrela diskusiu ohladom kontaktov na poliakov, co robia nabytok na mieru ale neviem sa k tomu cez lupu dopátrať.

Chcem sa teda opýtať, ci niekto mate skusenost so vstavanymi skrinami od nejakych poliakov, ci sa to oplati oproti cenam slovenskych zhotoviteľov a ci tie skrine drzia dobre.

Ďakujem

miankass
8. sep 2021

@legna30 ak si nakupovala v Merkury Markete nábytok a bola si s ním spokojná myslím ze budeš spokojná aj s tým 🙂

(všetko z merkury vyrába Poliak)

legna30
autor
8. sep 2021

@miankass ja viem, ale potrebujem nieco na mieru a maximalne atypické a uz viackrat som zacula ze poliak sem pride premeria a urobi.. Kuchyne, strechy tak by som aj ja skusila nejakeho oslovit ale neviem ako zohnat kontakt na niekoho, co uz robil skrinu niekomu takto

abcmajacba
8. sep 2021

@legna30 Ahoj, my máme kuchyňu od kuchnietonix.com ale na stránke som videla že robia aj iný nábytok 😉

legna30
autor
8. sep 2021

@abcmajacba ďakujem mrknem to 😊

guiseppinka
8. sep 2021

@miankass milujem tuto zaujatost voci poliakom. poliakov je x milionov ludi... Podla toho, co citam, by v polsku mali mat vsetci vsetko total shity... Ako mozes porovnavat kvalitu mercury marketu a nejakeho zivnostnika?

miankass
8. sep 2021

@legna30 Aha takto, tak to neviem no to už asi skôr po známosti nejako.

miankass
8. sep 2021

@guiseppinka nechápeš, prosím nevyjadruj sa k tomu ja som to v zlom nemyslela. Dakujem

guiseppinka
8. sep 2021

@miankass ja chapem co si chcela povedat...

shannarourk
8. sep 2021

@legna30 my máme (sestra, svokra, mužovi kolegovia...) z tejto firmy - kuchyne, stavané skrine...
Super prístup. My sme boli v pobočke Punćov, pár km za hranicami. Dopredu sme si zavolali o termín.
Povedali sme si naše predstavy, dali sme naše laické nákresy priestoru, pomerali sme si steny, okná, dvere...
Navrhli, nacenili a mohli sme sa rozhodnúť či teda objedname alebo nie.
Hneď pri objednávke nám povedali presny termín dodania, ktorý aj splnili. Ešte cca dva týždne pred tým nám prišiel od nich človek namerať všetko presne ich metrom.
Cena asi polovica z cien na SK. Kvalita parádna. Skrine komplet zo všetkých strán, bočné steny, zadné steny... Nie že ti vzadu trčí stena a pod... napr (5 rokov dozadu) 4 metrova vstavana skriňa (police, tyče, šuflíky) - 700 euro.

Už keď sme tam boli sme si všimli samu slovenskú ŠPZ, nakoľko sú veľkovýroba a to si k nim naši slovenskí majstri chodili po tovar ako dvierkovina a pod... Takže aj keď na SK robia, robia z poľského materiálu, ale samozrejme si naši nasadia vysokohorskú prirážku 🙄
Určite teraz po korone šli cenovo ako všade hore, ale určite sa to viac oplatí ako na SK...

Samozrejme tak ako na SK nie je majster ako majster, to isté aj v Poľsku a všade....

http://www.moroszczuk.eu/