Nábytok - dobrý pomer kvalita verzus cena

7. sep 2024

Ahojte, budem potrebovať kúpiť nejaký nabytok, zariadujem byť, jednolôžkovu posteľ pre dcéru s tou zabranou pri stene, gauč do obývačky, stoličky a stôl do kuchyne, skriňu. Kde odporucate kúpiť niečo čo vydrží a je za primeranú cenu a má aj dodanie napr do dvoch týždňov? Pozerala som Kondela, tak boli tie veci aj dostupné...aké máte skúsenosti? Či už s kontrolou alebo inou stránkou? Ďakujem

sisa_s
7. sep 2024

Pozri Sconto

deti95060810
7. sep 2024

kondela je mizerota...napíš mesto odkiaľ si , nepôjdeš cez pol republiky...

autor
7. sep 2024

@deti95060810 Liptovský mikukas

mimirka32
7. sep 2024

My mame gauc z drevony, nema ziadne extra vymozenosti, ale za tu cenu som velmi spokojna

autor
7. sep 2024

Keďže mi bude treba zariadiť celý byt v podstate, tak hľadám fakt niečo čo vydrži pár rokov a dá sa aj cenovo. Ak máte aj konkrétne typy, linky, budem rada. Ja napr mám 9 rokov stoličky z jysku kov plus drevo s sú super, len už také žiaľ nemajú,ináč by som ich isto kúpila a myslím že neboli drahé... Tak hľadám skúsenosti, kľudne na tie veci čo potrebujem konkrétne linky môžete dať ak niekto má...

autor
7. sep 2024

@mimirka32 no ja hlavne potrebujem rozkladací gauc

mimirka32
7. sep 2024

Nas je rozkladaci. Ale spat som na nom nespala, na spanie ho pouzivame pre navstevu

sims122
7. sep 2024

Mame gauč aj regál z kondely. Na gauči sa zlomila zadná doska keď sme sa opreli, par dni ako prišiel ku nám. Manžel to opravil lebo sa nám nechcelo celé to ísť vrátiť. O pár rokov sme brali regál, že dáme ešte tomu obchodu šancu. No a nesedeli dierky, krivo navrtane 🫣

13uzivatelka11
7. sep 2024

Sconto určite nie.. Mame trocha drahší nábytok odtiaľ a za tu cenu mizerná kvalita.. Keď budem znova zariadovat byt, tak idem už len do ikei.. Okrem gauča, ten by som odtiaľ nechcela 😀 sedačku mame z mobelixu

deti95060810
7. sep 2024

pozri Phase Žilina....ideál sa tam ísť osobne pozrieť...

deti95060810
7. sep 2024

pozri Ikea... možno niečo vyberieš...

vanilkovazmrzka
7. sep 2024

Pozri asko, dovezu ti domov, a maju tam aj kvalitnejsie kusky.

vanilkovazmrzka
7. sep 2024

Ikea je ok, ale sedacku odtial urcite nie

biba_18
7. sep 2024

mali sme sedačku z kondely milion rokov, super gaučovka, vymenili sme len kvôli tomu že sme zničili poťah a nechcelo sa nám naťahovať s prečalunením… mali sme rozkladaci… ale ako sú na tom teraz s kvalitou to netuším…

lucia13022023
7. sep 2024

Ja napíšem hlavne nie Merkury Market ci Mobelix🤣

lakebabe
7. sep 2024

Na byt do prenájmu som dávala veci z Kondely aj sedačku. Keď som ju videla minule drží ako nová aj poťah, za tie peniaze fajn kúpa. Jasne ze to nie je ako keď to porovnám so sedačkou co mame doma na mieru, ale cena bola desatinova tak za mňa super. Brala som ztade aj konferenčný stolík aj obyvaciu stenu a drží super

marca12
7. sep 2024

Asko ma tiez dobru kvalitu a niekedy mavaju dobre akcie

marca12
7. sep 2024

@lucia13022023 Nahodou my mame skrinu z Mobelixu a je pevna. Nie vsetko je tam dobre,ale da sa najst

autor
7. sep 2024

@lucia13022023
@marca12 no zas ha nám skriňu aj obývačkou kalu sústavu z Merkury a je ako nová po 6 rokoch

autor
7. sep 2024

Ďakujem vam, vidím že sú rôzne skúsenosti, najlepšie viem že vidieť osobne... Hlavne to že to budem potrebovať buď hneď alebo do dvoch týždňov dodať

autor
7. sep 2024

Napr takéto niečo fj predstavujem, podobne stoličky mám z jysku, akurát opierka je tiež drevená, ale to myslíte že z Aďka tento set za 130 eur sa nerozpadne? Mne tie tie stolicky z jysku držia fakt perfektne

lucia13022023
7. sep 2024

@autorka,
@marca12 my sme raz objednávali skriňu z merkury, prišlo totálne rozbité sklo, vrátenie trvalo 4 mesiace. Hrozný prístup zamestnancov, podpory atď. Známi si kupovali kuchynskú linku, to, že dodanie trvalo 3 mesiace nebudem ani hovoriť, ale prišla im zla časť linky. Objednali si drevenú a jedna časť prišla čierno biela. Išli na predajňu, zas sa nevedeli dohodnúť, museli to tam nosiť, len mesiac a pol trvalo ci im to vôbec reklamuju, a keď povedali ze im to ponáhľa, oni ze tak si kúpte tu skrinku co vám pasuje k linke. Akože extrém. Kým prišla správna časť linky tiež to trvalo vyše dvoch mesiacov.
A mobelix ma nekvalitný nábytok. Stoličky rozkyvane, skrine nekvalitné, poskrabane..ale zas mame odtiaľ stôl so stoličkami pre malého do detskej a teda vyzerajú kvalitne a aj sú pevné, pekne, len sme čakali tiež asi tri mesiace. Ale neberiem vám názor, možno ste natrafili na dobre kusy.

marca12
7. sep 2024

Ano,osobne vyberat. Mojho muza slak triafal zo mna v obchodoch. Lebo ja som kazdy mm nabytku presla,vsetky kovania,vsetko som detailne pozerala. Az teraz po rokoch ocenil moju pedantnost 🤣 nabytok mame z lacnejsich obchodov,ale na kvalite prevedenia som si dala zalezat.

xxxxxnnnnn
7. sep 2024

Jednoznačne Decodom. Prepracované, kvalita, čistá práca.

katica06
7. sep 2024

@sims122 mám stoličky z Kondely 17 rokov, rozťahovaciu sedačku sme mali tiež od nich slúžila nám 12 rokov, je u brata on tú sedačku stále používa, tak sme u nich kúpili aj tú novú.

autor
8. sep 2024

@mimirka32 z tej drevony ak nemajú veci skladom, za aký čas vedia vyrobiť a dodať tovar? Nemáš skúsenosť?

vladi4444
8. sep 2024

Ja mam doma nábytok v spálni z drevony, sedačku z Ikea, jedálenský stôl z jysku, niečo mam z mobelixu detská z wilsonda.
Ale brala som to tak, kým mam malé deti tak nejaký dráhy nábytok na mieru by som si nerobila. Zatiaľ som spokojná, tie 3 roky a všetko drží v pohode 🙂

autor
8. sep 2024

@vladi4444 objednám aj ja z drevony, minimálne posteľ, skriňu, písací stôl dcére. Prosím ta, gauč máš aký z tej ikey? Tiež by som objednala z drevony, len neviem aká to je látka, teda materiál látky...

dada4
8. sep 2024

No my sme teraz zariaďovaní synovi izbu študentskú...a brali sme nábytok z Merkury a poviem ti,že všetko sadlo na milimeter s ničím nebol problém a skriňa aj stôl,aj polička sú pevné, pekne, kvalitné...žiadna tenučká drevotrieska.
Ale tiež som si to musela v Merkury riadne popozerať,lebo tam majú aj lapotiny,ale zasa ako všade.
A teda za tú cenu čo sme za to dali,super. Neviem my máme radšej Merkury ako Sconto.

autor
8. sep 2024

@dada4 ja mám tiež skriňu a obývaciu zostavu x Merkury už 6 rokov a zatiaľ sme spokojní. Asi ako na čo človek natrafí...