Na ktoré spotrebiče nedokážete dopustiť?

30. júl 2024

Ahojte, ideme sa sťahovať a chcela by som sa spýtať na aké spotrebiče nedáte dopustiť. V celom dome. Ďakujem.

luccija
30. júl 2024

My bývame 9 r a som prekvapená, že ešte sme nemuseli nič meniť.Máme Bosch a Electrolux.
Len umývačka bola pokazená, ale dala sa opravit

beata_k
30. júl 2024

Bosch

sissy27
30. júl 2024

Bosch / Siemens, ak sa bavime teda o takych cenovo dostupnych pre vacsinu populacie. Keby som nevedela co s peniazmi, tak De Dietrich.

autor
30. júl 2024

Baby a ste spokojne s práčkou a sušičkou od Bosch ?

lakebabe
30. júl 2024

Bosch 👍 nekazi sa vôbec, v jednej kuchyni mam všetko od Electrolux, tu kuchyňu skoro vobec nepoužívam a za 4 roky tri krát pokazená rúra, 2 krat umývacka. Takže za mňa už Electrolux nikdy
Práčku a susicku mam LG všetko super

cina1
30. júl 2024

mame pracku bosch, po 3. prani cela vytiekla.. no nejaky dobrodruh na montaznej linke nedotiahol poriadne hadicu na privod vody vnutri bubna a vibraciami sa uplne ta hadica na napustanie uvolnila...po oprave ok...servisak len gulal ocami, ze to este nezazil...

liz_lemon
30. júl 2024

ja mam pracku, susicku, umyvacku a ruru Bosch, som spokojna, ale mame najvyssiu radu

zuzinka888
30. júl 2024

@lakebabe coze???? Aj ja mam vsetko od elektrolux a mycka slapala 12 rokov 2x za den( len sa vylomili dvierka syn sa na nu postavil ked bola otvorena 🤦.Mikrovlnku som menila minuly rok, a chladnicku tento- aj by este vydrzala ale uz bola pootlkana, sufliky prasknute. A to sme sa stahovali 2008= 16 rokov. Takze opat vsetko elektrolux.

marcellka32
30. júl 2024

Mám 16 ročnu práčku(periem 3x v týždni), 16 ročnu umývačku Electrolux oboje

lakebabe
30. júl 2024

@zuzinka888 no my sme jednu kuchyňu prerabali v 2020 všetko sme dali tu najdrahšiu triedu od Electrolux vstavaná rúra, umývačka, digestorova doska , indukcia. Umývačke už dva krát menili v záruke panel, odisla elektronika. Po záruke sa to pokazilo znova už sme to nechali tak. Umyva super, ale blbne elektronika a umyvacka sa sa neotvorí. Co je problém lebo nemá ani lúč, aby sme vedeli, že už doumyvala. Inak umýva dobre, ale opravovať to nejdem,používame ju malo. Rúra sa používa max 10 krát ročne to som aj veľa povedala. Tri krát nám menili v záruke displej, lebo odišiel zhasol. Po záruke to opravovali ešte raz na ich náklady, lebo sa predĺžila záručná doba. Poviem ti pravdu ide, ale tu rúru už nezapinam.
Indukcia a digestor zatiaľ ok.
V druhej kuchyni sa vari skoro stale, mame už vyše 9 rokov Bosch a doteraz všetko ako hodinky.
Inak servisak chodí stale ten istý už si s nim tykame a vravel, ze tieto nové Electrolux by nechcel ani zadarmo. Takže sme sa poucili

kristiii
31. júl 2024

U mňa chladnička a sporák Beko plus práčka Whirlpool, všetko najlacnejšie modely, šľapú v pohode už 7-12 rokov.

maryetta
31. júl 2024

Mame chladnicku samsung
Umývačku aj práčku whirpool.
Všetko cca 11rokov. A to pri 5-6 ludoch ozaj denne aj práčka aj umývačka.
U mna ale top pomocnik je sušička. Mám aeg. Neviem ako ine.