Musí byť práčka a sušička rovnakej značky?

31. jan 2024

ahojte, dopredu sa ospravedlnujem za tuto otazku ale som mlada mamicka co si teraz zariaduje domacnost takze ma prosim nevysmejte ale ak idem kupit pracku a susičku,musia byť rovnaka značka? napr. electrolux alebo mozem ich kupit zvlast?. co je lepsie?..lebo kazdy kto ma mi tvrdi ze to je najlepsie ked je to rovnaka znacka..je to pravda?

autor
31. jan 2024

alebo mozem mat pracku narp. bosch a susičku inu znacku ?

rybka16
31. jan 2024

Prečo by nemohla byť? Tá sušička nevie, z akej práčky si do nej naložila mokrú bielizeň.

petronellla87
31. jan 2024

Ja mám práčku Siemens a sušičku Beko😁 je to úplne jedno

autor
31. jan 2024

@rybka16 pytam sa preto ze kazdy kto ma tuto kombinaciu v okoli ma rovnaku znacku a kamaratka povedala ze to aj musi byt rovnaka znacka, ale dovod mi neuviedla..ze aj ona tak ma..ze to sa tak proste kupuje..a nemam mamu ktora by mi poradila v tomto

mojvlk
31. jan 2024

Chces to mať na sebe alebo zvlášť? Ja by som si všimla rozmery a taktiež váhu prádla ktoré zvládne práčky a aj sušičky aby si to mohla hneď všetko na jedenkrát preložiť

autor
31. jan 2024

@mojvlk vedla seba..mam na to priestor

viestta
31. jan 2024

Problem moze byt najst spravny medzikus ak budu na sebe, ale uz sa predavaju aj univerzalne. Ked mad vedla seba, tak absolutne ziaden problem nehrozi

guudy
31. jan 2024

Kamaratka je truba, alebo predava drahe spotrebice a chcela proviziu😅😅😅

mima1608
31. jan 2024

Ja mám práčku AEG a sušičku Candy... Ani práčke a ani sušičke to zatiaľ nevadí, že nie sú z jednej rodiny 🤣

simca06022011
31. jan 2024

Nemusi, ale by si ich chcela mať na sebe, nemusia vždy pasovat

vikusjk
31. jan 2024

jasne, ze mozes mat aj roznu znacku. Ja ich mam na sebe a mam pracku bosch a susicku Candy, lebo ina uzka nebola. Ak ich budes mat vedla seba, tak mozno si len mrkni rozmery - vysku, aby si tam nemala skok, ale aj keby bol, je to len kozmeticka vada, nie funkcna ;)

kikulienka94
31. jan 2024

nemusí byť, dokonca ani ked ich chceš dať na seba tak nemusia byť rovnaká značka, len to lepšie vyzera, ked je to jedna séria

uriva
31. jan 2024

Nemám rovnakú značku práčky a sušičky, a to som medzičasom práčku menila a nekúpila som si rovnakú značku zase - úmyselne. Mám práčku LG, ktoré podľa mňa perú najlepšie a sušičku Bosch, ktorá má tiež najlepšie odporúčania. A ešte aj v kuchyni mám nad sebou mikrovlnku s trúbou a tie sú tiež každé iná značka(ale vizuál majú podobný). Mne nejde o to, že aby to vyzeralo dokonale, ale aby to plnilo účel, na ktorý to slúžiť má.

ariannazara
31. jan 2024

Práčka Gorenje susicka LG 🤣 vedľa seba

maris5
31. jan 2024

To, ze ma niekto rovnaku znacku na oba spotrebice moze byt preto, ze na susicku byva zlava ak si kupis aj pracku plus vizualne sa podobaju, tak to tak nebije do oci.

kiwi3
31. jan 2024

ja nahodou mam rovnakej znacky, ale asi to bude tym, ze je 2 v 1. 🙂

cookie29
31. jan 2024
cookie29
31. jan 2024

A este si zabudla na zehlicku 😉

ale vazne, nie, mozes si robit co chces, pokial sa Ti to priestorovo hodi...