Mop spontex - recenzie

valer88
11. máj 2021

Ahojte mamičky. Poprosím radu. Momentálne sme sa presťahovali a mame dosť veľké priestranné izby s parketami a dosť mi to zaberá na zmyvani podláh ručne. Keďže chcem aby boli umyté poriadne a nie len mokré a všetko roznesene všade. ( ako pri rovus mope ktorý mám ). Ďakujem za odporuciania. Uvažujem nad spontex ale tiež sú 2 typy tak neviem. Poraďte

annamaria_65
11. máj 2021

@valer88 my mame tento a neodporucam ho.. Zle sa nasadza ta handricka naň a navyse ked zotierame tak iba zanechava take mokre chumace prachu.. Kupili sme klasicky mop z lidla a ten je super..

kkovacovak
11. máj 2021

Mám tento a je super 👍 má ho aj mama a nevie si ho vynachváliť. Len zacvaknete ,,handričku,, a už len namáčate a vymačkáte pomocou vedra. Ruky zostanú suché a je to rýchlovka. Odkedy ho mám tak rada umývam podlahu 😄 Majú tuším dve veľkosti umývacej hlavice

jallka11
11. máj 2021

Pripojim sa, dnes sa mi ten moj podarilo v zapale upratovania, zlomit

123369
11. máj 2021

@valer88 tak ja mám ten Spontex vo je na prvej foto a za mňa super. Handrička sa dáva normálne a nič mi po umytí nezostáva na podlahe. Vždy si pred umytím povysávam a potom zotieram.

livi_91
18. máj 2021

@valer88 ja mám taktiež ten Spontex z prvého komentára a som maximálne spokojná. V Kauflande majú raz za pár mesiacov aj tie násadky za 4eurá/kus (bežné sú na eshope približne za 10 eur). Treba poriadne vykrútiť a krásne to zmýva. Nemám žiadne negatíva a to ho mám už dva roky.