Mop na plávajúce podlahy so žmýkacím vedrom

16. apr 2023

Poraďte mi mop so žmýkacím vedrom na plávajúce podlahy. Aby návlek nebol príliš mokrý.. ďakujem za rady a skúsenosti 😉

nika_val
16. apr 2023

Tento 😊 ale jedine tento.. nie ten gulatý ani ten menší

autor
16. apr 2023

@nika_val ďakujem
Preferujem ploché mopy😉
S tou viledou je návlek taký len vlhký? Máte osobnú skúsenosť aj s tým menším?

kaitlin3
16. apr 2023

Ja mám tiež ten hore, záleží na tom ako dlho to “zmykas” 🙂 ale je pravda že keby ju zoberieš do ruky tak estw určite vyžmýkas vodu, mne ale na naše podlahy (kompozit) veľmi vyhovuje

nika_val
16. apr 2023

Mám ho niekolko rokov a presne ako sa píše vyššie ak ho žmýkaš v tom točitom dlhšie tak handra zostava iba vlhká 🙂
A s tym menšim nemam osobnu skusenost ale mala ho kamaratka a tam ten žmýkač nie je tak silný

kallanchoe
16. apr 2023

U mňa zas vileda nič moc....kúpila som si Leifheit aj s kolieskami na vedre ..po dome super ...žmýka skoro na sucho...ostane trocha vlhký...

sima234
16. apr 2023

Ja mám guľatý a som max spokojná 😁 ..každému čo vyhovuje 😉

autor
16. apr 2023

@kallanchoe môžem poprosiť presný typ? Ďakujem 🙂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marcellka32
16. apr 2023

@kallanchoe môžem foto Leifheit?

memma
16. apr 2023

Aj ja mam leifheit s kolieskami, mala som aj víkendu ale tento mne viac vyhovuje

kallanchoe
16. apr 2023

Presne ten ktorý je nižšie na foto😉 ako vileda je tiež fajn, ale Leifheit je lepší, je kvalitnejší podľa mňa...tyčku má o čosi vyššiu,čo mne vyhovuje,dá sa nastaviť nižšie, aj tá kovová tyč je hrubšia...pri vilede keď som nejaký fľak silnejšie drhla...tak sa tá tycka prehybala..pri tomto nie...a tie kolieska v dome kde nemáme prahy sú na nezaplatenie....nemusím dvíhať vedro dám mop a potiahnem kde potrebujem ..

marcellka32
16. apr 2023

@memma a tá handra sa tam perie ako?

lulu2014
18. apr 2023

@memma suhlasim! Toto je moja TOPka 😀😀😀

lulu2014
18. apr 2023

@marcellka32 v kybli ju ponamacas a vedla v tom kosiku vyzmykas podla potreby. Cim viac “tocis” tym sa viacej zmyka. Ide to velmi lahko. Ja mam uz 4ty kus.

marcellka32
18. apr 2023

@lulu2014 to koľko vydrží keď máš už 4 kus?

lulu2014
18. apr 2023

@marcellka32 noo mame dva. Jeden hore druhy dole. Zvykne odist ten tociaci mechanizmus v tej rucke. Ale ja ich pouzivam cca 5xtyzdenne.
Cca 3-4roky. Ale napriek tomu si opat kupim dalsi. Ideslne kupit cez ich stranku a tam sa reklamacie riesia inak ako v obchode. Ale zase tym padom dialkovo.

saxana000
18. apr 2023

Vileda alebo liefheit.a poriadne zastrcit do toho zmychacieho otvoru.minimalne na 3 opakovania.