Miestnosť navyše

24. okt 2020

Potrebujem poradit s muzom prerabame chalupu a zostala nam jedna miestnost navyse a nevieme co s nou. Taktiez mame dost velku chodbu kde nemame co dat. Neviete poradit co by sme tam mohli dat? Premyslala som,ze izbu pre navstevy lenze izba je dost nestastne polozena,ze hned za nou je spalna a rano ked chceme prejst do kupelky ktora je spojena s wc v kuchyni musime prejst prave cez hostovsku izbu.

erikaa09
24. okt 2020

Neviem ako casto budete na chalupe ale napriklad ako spajzu na nejake potraviny,alebo ak tam bude pracka tak na pracku

janka_266
24. okt 2020

Neviem aké máte iné izby, ale ja by som tam spravila nejakú spoločenskú miestnosť s rozťahovacim gaučom, predsa len keď tam príde nejaká návšteva, bude mat kde prespať a asi tam nebude mesiac, tak jedno-dve rana sa zvládne aj prechod cez
Izbu. My sme napr. Mali s bratom v dome izby tamto vedľa seba a mona bola prechodová a celkom sme to zvládli 😊

autor
24. okt 2020

@erikaa09 budeme tam byvat

simsalabim
24. okt 2020

Ja by som si tam urobila velky satnik.

vevesh
24. okt 2020

Odpocinkovu miestnost- knihovnica+ 2 kresla, mensi stolik a na jednu stranu vstavanu skrinu (ako satnik)...

basska_b
24. okt 2020

Satnik určite. Ak to máte medzi spálnou a kúpeľnou, tak úplný ideál

sissy27
24. okt 2020

Možno by sa hodil pôdorys chalupy, vyzerá to celé dosť nešťastne riešené a možno ešte kým to nemáte úplne dokončené by sa to dalo zmeniť.
Takto mi z tej prechodnej izby vychádza buď šatník alebo pracovňa, nejaká denná oddychová zóna. Podľa toho ako je veľká by som tam šupla knižnicu, nejakú leňošku, dobré osvetlenie, malý stolík. Proste keď si potrebuje niekto dve hodinky oddýchnuť tak nemusí chrápať v obývačke pri telke ani špiniť periny,.

andreatytler
24. okt 2020

Ja by som pockala a zacala tam zit a uvidite ze ako sa vam to vyvrbi... mozno bude treba viac miesta na saty, mozno na potraviny a mozno budete potrebovat kancelariu lebo budete robit z domu a mozno domacu telocvicnu, alebo sa das na rucne prace. Proste cas ukaze. Taky roztahovaci gauc ale urcite nie je zly alebo taku sklapaciu postel pre navstevu.

alazala
24. okt 2020

@janka_266 no ved šatník, keď za ňou je spálňa

autor
24. okt 2020

@alazala na satnik je to velka miestnost

saluda
24. okt 2020

Tak nakombinujte šatník s oddychovou časťou. Nejak to určite pôjde, buď rolldoor, alebo sadrokartón.....

alazala
25. okt 2020

Pracovňa, domáca posilovňa..? Domáci wellness.. Kúpte infrakabínu a máte 😊

lintu
25. okt 2020

Skús nakresliť pôdorys. Lepšie sa tak predstavuje. Takto bez nákresu som za šatník s pracovnou kuticou.

marca12
25. okt 2020

Nedala sa zmenit dispozicia ? Uz ked nieco prerabam,kde mam byvat,tak je skoda nechat tak blbe rozlozenie izieb

laura164
31. okt 2020

Dala by som tam gauč s TV, môže to byť aj pre hostí keď prídu. Môžte im zaklopať, keď budete chcieť ísť na wc 😄