Mi Robot Vacuum Mop 2 Lite

zdenkatomas
1. nov 2022

Ahojte, manžel doniesol domov hento vysávač. Mate ho niekto? Potrebovala by som sa spytat z nadstavenia v apke. Vdaka

doriiis
1. nov 2022

xiaomi...mám,opýtaj sa

zdenkatomas
autor
3. nov 2022

@doriiis super. Prosim ta, ako si nadstavit v apke, aby mi nečítal cely dom? Vobec nam to takto nenacitalo ☹️

doriiis
3. nov 2022

Ste ho nechali behať po celom dome?

doriiis
3. nov 2022

Naraz?

zdenkatomas
autor
3. nov 2022

@doriiis muž zavrel dvere a zmapoval len jednu miestnosť. Treba nechat vsetko otvorene a on si to sam pobeha a načíta?

doriiis
3. nov 2022

@zdenkatomas ...každú izbu si vieš uložiť v appke zvlášť..a potom mu len dáš načítať tu miestnosť v ktorej ide vysavat

zdenkatomas
autor
4. nov 2022

@doriiis presne takto by sme to chceli. Treba ho na zaciatku nechat pobehať cely dom? Nech si to pobeha sam vsetko?

horskaholka
5. nov 2022

Ahoj, máme rovnaký problém. Už ste na to prišli ako to urobiť?

doriiis
5. nov 2022

Dievčatá....zoberte ho do jednej izby,zabezpečte aby izbu neopustil.Nabytok nechajte tam kde ho máte,resp.kde chcete aby bol,keď bude vysávať.Nechajte ho povysávať a zmapovať celú izbu,on keď skončí,ohlási sa.Nasledne si načítanu mapku uložte ako izbu v ktorej bol...kuchyňa,obývačka,spálňa,atd.Tento postup opakujte vo všetkých izbách,ktoré chcete mať uložené.A potom nabudúce ked ho dáte vysávať napr.obyvacku len mu v appke nacitate mapu obývačky.Bude sa riadiť podľa nej

horskaholka
5. nov 2022

Ďakujeme 🙂

mattuliatko30
6. nov 2022

@doriiis ahoj a ako si tu mapku uložiť?Nam beha uz neviem koľký krát ale nič sme neukladá a vždy ide od začiatku a celý byt treba každú izbu teda uložiť niekde?

mattuliatko30
6. nov 2022

@doriiis nasla som tu takéto niečo. Mam to dat načítať mapu do každej miestnosti a potom to uložiť?

horskaholka
6. nov 2022

Presne nad tým istým sa trápime a absolútne na to nevieme prísť

zdenkatomas
autor
6. nov 2022

@horskaholka ideme vyskusat podla návodu. Dam vediet 🙂

zdenkatomas
autor
6. nov 2022

@doriiis dakujeme moc. Ideme vyskusat. Dam potom info 🙂

saxana000
6. nov 2022

Nechaj mu vsade otvorene a pusti ho nech si nacita mapu sam.idealne aj 2x za sebou ho tak pusti ked skonci opyta sa ci chces mapu ulozit.on sam si potom rozdeli priestor na urcite sekcie a tie si ty premenujes ako chces detska kuchyna chodba spalna do tychto priestorov potom mozes vkladat virtualne steny alebo zakazane zony..