Matrace Tempur

vivincek
20. máj 2022

Prosim,nemate niekto tieto matrace? som zvedava na skusenosti s nimi,dakujem 🙂

vivincek
autor
26. máj 2022

prosim,nikto?

vofka
3. jún 2022

@vivincek boli sme si ich vyskusat v Boroch v predajni PreSpanok. Este nikdy som nelezala na nicom podobnom. Sadnete si na postel, a zrazu akokeby ste sa jemne prepadali do tekuteho piesku. Neviem to lepšie vysvetlit 😁 ja som myslela, ze je zivy 😁 ja som si vybrala jeden, do ktoreho ked som si lahla, mala som pocit, ze ma objal ten najmaksi obláčik, ani sa mi postavit odtial nechcelo. Mazel si vybral malinko tvrdsi. Kupili sme aj polohovatelne rosty a aj postel. Cena bola zavratná, ale akurat bola 30% zlava takze nas to vsetko stalo "len" 3600eur. Matrace stali myslim 1300eur. Ak mate pobliz predajnu, urcite odporucam, poradenstvo bolo naozaj profesionalne, venoval sa nam pán skoro 2 hodiny, skusali sme vselijake kombinacie, nemal problem s nicim. Zatial sa nam cela postel vyraba, tak uvidime, ako sa v nej bude spat. Ale teda ked som si raz lahla na Tepmur matrac vsetky ostatne mi pridu "také hračkárske" viete co myslim dufam 😁

vivincek
autor
14. jún 2022

a neviete,prosim,aky mate presne typ?

qetka
14. jún 2022

@vofka toto urobili aj nam, aj sme si vybrali, nacenili nam to, ze 5000 Eur. Zatial sme to nechali tak, ale ako vravi muz, v posteli travis tretinu svojho zivota, tak si to raz kupime 🙂

vivincek
autor
15. jún 2022

ved aj my uvazujeme,len sa mi zo zda straaasne drahe🙂 a hladala som recenzie,len ich je hrozne malo,preto hladam niekoho,kto realne tento matrac tempur ma.....

ladywero
20. aug 2022

@vivincek Obnovujem temu. Nasiel by sa niekto, kto uz na nom spava? 🙂

faustine
10. nov 2022

My na nich spávame už 6. rok a vždy sa teším domov na moju posteľ. Bolo to najlepšie rozhodnutie do nich investovať a to sme sa dosť dlho rozhodovali , určite neľutujeme.

ladywero
16. nov 2022

@faustine ja už tiež 🙂

petramalinovo
4. jan 2023

@ladywero dobrý deň, prosím vás ste spokojní? Ďakujem 😊

ladywero
14. jan 2023

@petramalinovo ja veľmi. Bola moznost vratit ho po nejakej dobe a ked mi volali, ako som sa rozhodla, som povedala, ze ani nahodou. Ja mam vyskocenu platnicku a mala som velke bolesti v lahu. Teraz spim bez bolesti, takze ja som nesmierne rada.

blavak
8. feb 2023

@vivincek Dobrý deň, po cca 6 rokoch , pôjdu madrace Tempur do odpadu. Po cca 4 rokoch sa na nich vytvorili tzv. preležaniny . Priehlbiny, ktoré sa neustále zväčšujú. Prvé roky to bolo super. Keď som si ľahol , bolo to , ako na pláži do jemného piesku. No žiaľ, bolo. Boli to zbytočne vyhodené "tisíce" € .
Podľa môjho názoru , je výhodnejšie, zakúpiť "strednú" triedu kvality madracoch a po 4-5 rokoch to vymeniť. Mám aj polohovacie rošty Tempur , tu je zatiaľ spokojnosť.
Toto je moja skúsenosť.

olinka888
26. jún 2024

Dobrý deň. Obnovujem tému. Rada by som si kúpila matrace a neviem ani kde začať. Ďakujem 🙂