Matrac je väčší ako posteľ

anetaanet
27. sep 2024

Dobrý večer súrne hľadám spôsob...
Kúpili sme matrac ale zle sme premerali a je väčší ako postel. Viete mi niekto poradiť s čím by sme ten matrac vedeli odrezať rovno aby pasoval ?

viestta
27. sep 2024

@anetaanet molitan sa reze specialnymi pasovymi pilami, takze pochybujem, ze to doma das. Aj tensi molitan odrezat rovno je problem, nie to este matrac z roznych vrstiev a 18 cm hruby, ak nie hrubsi.
Kontaktuj vyrobcu, ci ti nevedia pomoct.

tundra
27. sep 2024

To bude jednoduchsie,asi zväcsit postel...

anetaanet
autor
27. sep 2024

@tundra a viete poradiť ako nato ?

anetaanet
autor
27. sep 2024

@viestta ďakujem

tundra
27. sep 2024

@anetaanet da sa vsetko...o kolko cm treba zväcsit a aka je postel?

anjelicek26
27. sep 2024

Tiez som za to, ze rozsirit/predlzit postel bude jednoduchsie. Nejakym rypanim do madraca ho znicis..

biba_18
27. sep 2024

kontaktovala by som predajcu alebo výrobcu… pokiaľ to nebol matrac na zakázku tak by sa mal dať vrátiť do 14 dní…

anetaanet
autor
27. sep 2024

@tundra matrac je 180cm. A postel 160cm. Takže o 20cm

oslo1
27. sep 2024

Matrac vam nezoberu naspat? Lebo my sme raz vracali, zobrali, vratko peniaze a bolo.

tundra
27. sep 2024

@anetaanet posli foto postele bez matracu,kludne aj do spravy.Zajtra to pozriem.

eliska13
27. sep 2024

@anetaanet tak odrezať bočnice, keď sa dá, ale matrac sa môže potom posúvať.Reklamuj ho bez problémov vymenia za druhy

anetaanet
autor
27. sep 2024

@eliska13 To by som chcela len neviem čím... :( 😞

hradnapani
27. sep 2024

ja som skracovala matrac olamovacim nozikom. Zapotila som sa, ale islo to a dokonca je to aj rovno. Ale takto po dlzke, no neviem, ten kryci potah na matrac ti tam bude dost precnievat, ale aj s tym sa da popasovat, ak nemas inu moznost.

anetaanet
autor
27. sep 2024

@hradnapani ďakujem

daniela1911
27. sep 2024

20 cm presah chceš rezať? Vráť matrac a kup nový. Veď akýkoľvek zásah znehodnotí matrac. Buď kup novú posteľ, alebo si dajte ten matrac na palety, ale určite nerež matrac.

anetaanet
autor
27. sep 2024

Už sme kontaktovali predajcu ale naspäť ho už nezoberú peniaze nevrátia takže musíme to nejako vyriešiť no postel bola dráha to nemôžem meniť. A matrac skúsime nejako prerobiť no bohužiaľ inak sa nedá a v cene za akú sme ho kúpili už nepredám isto. A čakať nemôžme zajtra idem nato musí to nejako ísť. Naša chyba zle premeranie ale stáva sa. No škoda toľkých peňazí 600e :( 😞
Ale každému ďakujem za rady keď to dokončím dám vedieť ako som dopadla ešte raz vďaka všetkým

marylynn
27. sep 2024

@anetaanet a kupit lacnejsi matrac v spravnom rozmere na postel a tento polozit navrch? Ze bude vyssia postel?

mirro
27. sep 2024

Skus predať cez inzerát, 180cm nie je neštandardný rozmer, ja by som madrac nenicila.

mirro
27. sep 2024

@mirro to máš 180x200?

vanilkovazmrzka
27. sep 2024

😀 to snad nemyslis vazne.

vanilkovazmrzka
27. sep 2024

Ten matrac hod na nejaky bazar aj keby si ho mala predat o 200€ lacnejsie, stale to bude lepsia moznost ako to orezavat. A kup normalny pasujuci matrac.

ovaaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mira0611
28. sep 2024

@anetaanet to kedy ste ho kupovali? Kupovali ste osobne alebl cez web? Ak cez web tak ho mozes kludne do 30 dni vratit.
A vymenit ti matrac nevie na 160×200?
To si neviem predstavit rezat matrac, vsak to pri kazdom vymene postelneho pradla bude robit problem a sarapatu.

letfenixa
28. sep 2024

Ak je to len molitan, v pohode zrežeš koľko potrebuješ.
Neviem si predstaviť takto kúpiť, ale budiž.
A zvláštne je aj to, že sa nedá vymeniť.

guiseppinka
28. sep 2024

@letfenixa molitan za 600e to asi nebude

Mna by zaujimalo, ako je mozne seknut si rozmer postele o 20cm🧐 a za dalsie, tiez by som to riesila predajom pkpripade vymenou, ci niekto nema taku postel a netreba mu vymenit matrac. On by kupil 180 a vymenili by ste...

letfenixa
28. sep 2024

@guiseppinka a naviac tých rozmerov postele zas toľko nie je.

guiseppinka
28. sep 2024

@letfenixa ved toto. Tie standardne su 90, 140, 160 a 180, este niekde sa berie aj 120... ostatok vsetko na mieru

victory7897
28. sep 2024

Prečo ho nevezmú späť veď ako to je ,do 2tyzdnov môžeš vrátiť bez udania dôvodu? Aká doba prešla, či ešte ste nemali posteľ keď Vám prišiel? O 20cm sa seknut no nehnevaj sa 🤦😂

jumama
28. sep 2024

A nie je jednoduchsie vymenit v predajni za pasujuci?

30katrusa40
28. sep 2024

@anetaanet a aký druh matraca ste kúpili ? Lebo ak má vnútri taštičky s pružinami ťažko ho zmenšíš. Kde si ho kupovala a kedy ? Ak je objednaný cez internet mali by ho vziať späť. Otázne je ako je to brane ak ste ho rozbalili . Možno na odvolanie kôli hygiene by mohli byť problémy. Ak priamo na predajni tak tam nárok na vrátenie nie je