Máte v byte aj umelé kvety?

11. feb 2024

Dievčatá dostala som umelé kvety a celkom sa mi to páči naozaj vyzerajú ako živé, žiaden gýč a nemusím sa s nimi trápiť na miestach kde nemám dostatok svetla a viem že mi vydržia, len niečo mi hovorí, že je to umelina a že to určite nikto nemá...to je asi blbosť, či? Tak ako to máte vy?

gab1sol
11. feb 2024

Mám jednu vázu s 5 kvetmi, mám to v malej kúpeľný (wc a sprcha), kde je len umelé svetlo a aj to vtedy, keď kúpeľňu používame.

janewithane
11. feb 2024

Nemam, ak tak skor susene, stabilizovane alebo v kochliku. Ale ak si ich uz dostala a pacia sa ti tak preco ich vyhadzovat?

guudy
11. feb 2024

Ked si ho dostala a paci sa ti, nevidim dovod, preco by si z neho nemala mat radost 🙂
Ja prave zvazujem, ci si nekupim do vazy a to mam v kazdej miestnosti zive izbove.

januska12323
11. feb 2024

Doma môžeš mať čo chceš. My máme aj živé aj za stabilizované.

dzulik_
11. feb 2024

Mám tulipány, vyzerajú ako živé, sú to také tie "pogumované", boli dosť drahé. Každý ich pochválil, všetci si mysleli, že sú živé 🙂

simsalabim
11. feb 2024

Ano. Vazu velmi peknych v obyvacke a druhu v kupelni. Tue kupelnove asi uz dam prec, maju vyse 15r a su uz asi osuntele…len to uz nevnimame.

martinkatinka
11. feb 2024

By si sa čudovala koľko umelých kvetov sa predáva (robím v Kiku). Bonsaje, kaktusy, orchidea, umelé ruže, tulipány, fakt celkom vela

deti95060810
11. feb 2024

nemáme ani len živé....nieto umelé.

deti95060810
11. feb 2024

@martinkatinka som prekvapená... ja že to nekupuje nik

martinkatinka
11. feb 2024

@deti95060810 dokonca aj také tie trávy sa dosť predávajú.

lili929
11. feb 2024

Ano, mam naaranzovane vo vaze v chodbe, ale dala som za ne ozaj vela penazi - jeden kvietok stal 9 eur, ale nikto by nepovedal, ze su umele.
Takze ak su taketo kvalitne spracovane, tak nevidim na tom nic zle, mat doma umele kvety.
Ina kapitola a totalne no go su potom tie otrasne umele kvetiny z cinakov, z ktorych este trcia nitky 😀

lindus_esterka
11. feb 2024

Ja mam v kupelni, kedze tam nemam okno. Ak sa ti páčia tak skoda vyhadzovať, kvety vzdy oživia priestor, tak ich daj tam kde by zivy kvet neprezil

nops
11. feb 2024

Som si vždy vravela,že umelé nikdy.Ale teraz vyzerju úplne inak ako kedysi.Ja sa teda priznám,mám umelú trávu,lebo živá taká obrovská ako som chcela bola riadna pálka.A dcérka si kúpila umelú levanduľu,ma to v izbe na okne,izbu ma v takom vintage štýle,tak sa to tam hodí a nikto neverí,že to je umelé.Ak sa ti páčia neni o čom.

jaskolka
11. feb 2024

Áno, mám, umelú palmu ci co to je v črepníku. Je vo vstupnej hale v rohu, kedte tam by živý kvet asi neprospieval.

x_mery_x
11. feb 2024

Mam, lebo u mna ziadne zive nepreziju :D

4stanka4
11. feb 2024

Áno mam v kúpeľni a na WC umelé kaktusy, vo váze umelé tulipány (každý ich chváli ze aké su pekne a nechcú veriť ze su umele) a v obývačke v tmavom rohu na polici jeden kvet lebo živý tam neprežil ani jeden. Ono zase umelý kvet a umelý kvet nie je to iste. Sú aj tie hnusne lacné kvety ala ikebana na hrob alebo potom fakt prepracované na nerozoznanie od živých.

domkakvet
11. feb 2024

Ano mam.

marcellka32
11. feb 2024

Mám v chodbe bielu orchideu, stala 30 eur, vyzerá ako živá...

autor
11. feb 2024

Tak vám veľmi pekne ďakujem. V dnešnej dobe tie umelé kvety naozaj vyzerajú ako živé a môžem ich dať hocikam kde mi živé nikdy neprežili. Pekný večer.

nyusika
13. feb 2024

Ja mám iba živé a čo majú iné, to mi je jedno 🙂

elbejo
13. feb 2024

Ja mám len živé a umelé by som si nedala. Ale keď ma kamoška umelé, tak mi je to jedno. Nič si o tom nemyslím.

edulkobaby
13. feb 2024

Mám umelé muškáty na balkóne. Keď raz za pól roka príde Ocino na návštevu, vždy mi ich poleje 😁

jumama
13. feb 2024

Dneska uz su fakt jak zive mnohe umele kvietky. Minule som pochvalila svokre orchideu a povedala, ze hej, korene su prave a kvietok si tam pripevnila, kym jej vyrastie vlastny 🙂

h2
13. feb 2024

Doma nemám, ale v práci máme umelú orchideu a teda trvalo mi dosť dlho, kým som zistila, že nie je živá.

zuzulik75
13. feb 2024

Nie . A ani nikdy mať nebudem
Umelé kvety patria na cintorín
Len môj názor .

jana_eyre_2
13. feb 2024

Ja mám aj živé, aj umelé.. mám napríklad tmavý kút kde by živé nemali dobrý život ale hodia sa tam vo vysiacich kochlikoch.. rastliny ktoré som kúpila umelé, vyzerajú realisticky, majú pekne prírodne farby (IKEA), alebo v kúpeľni, kde by živé jednoducho nevydržali horúci vzduch keď sa človek sprchuje.. nikdy si nikto nevšimol že niektoré sú umelé.. stačí ich osprchovať raz za čas od prachu.. teda sú to zelene rastliny, nie akože kvitnúce kvety, ale aj tie sa dajú kúpiť veľmi realisticke..

marianna1979
13. feb 2024

@zuzulik75 podľa mňa tam určite nie😉

mk1111111111
13. feb 2024

Ja ken zive, ale, v inej domacnosti mi umele nevadia

h2
13. feb 2024

@jana_eyre_2 Zaujalo ma to, tak som si pozrela tie umelé kvety v IKEA a teda úprimne ma rozosmialo, že sa volajú FEJKA. 🤣👍

cicko44
13. feb 2024

@jumama Takro mam aj ja jednu pichnutu, a vypada ako origos kvet