Manželská posteľ Orea

3. jan 2022

Ahojte žienky, ideme prerábať spálňu a budeme meniť aj posteľ. Chceme ist už do nejakej kvalitnejšej. Velmi ma zaujala táto manželská posteľ. Nemáte ju náhodou niekto? Oplatí sa, je kvalitná?
Ďakujem za odpoveď. 🙂

autor
3. jan 2022
autor
3. jan 2022

Majú ju aj v rozmere 180×200

moni106
3. jan 2022

Ja mam presne tuto.ak ti mam pravdu povedat som z nej sklamana.matrace sice drzi rost priskrutkovany o postel ale stred rostu sa lame.lebo ho podopieraju 2 slabe koliky.kde by praveze malo byt najsilnejsie..kazdy chvilu ockavam ze sa zlomi v strede a mozme kupovat novu postel

ujaju
4. jan 2022

My ju máme a tú 180tku a teda za mňa je super. Keď sme vyberali akú kúpime, tak sme šli najskôr pozrieť predajne, čo nám padne do oka, vyskúšať si a tak a na tejto sme sa s drahým zhodli. Mne vyhovuje aj ten úložný priestor, že je to praktické. Skús ísť kuk predajne ak sa ti dá 🙂

autor
4. jan 2022

@ujaju ďakujem, a máš pocit, že je stabilná?

ujaju
4. jan 2022

Keby som nemala, tak by som pri mojom drahom nemohla v nej ani spávať, keďže on nie je žiadne pierko 😀

smitjan
5. jan 2022

Videla som ju nazivo na predajni a je krasna! 😍 Tento typ postele je velmi fajn, je to aj vyssie lihanie, co teda podla mna clovek oceni v kazdom veku 😉

ujaju
7. jan 2022

@smitjan Toto je inak fakt. Muža bolieval chrbát a preto sme aj vyberali novú a teda už sme vyberali tak aby sme ju mali čo najdlhšie, aby bola aj taká nadčasová a aby sa nám aj hodila k nábytku, čo v spálni máme a teda myslím, že poviem za oboch, že sme dobre kúpili. Dobre sa vyspať je základ.

autor
18. jan 2022

@ujaju mohla by som ta poprosiť, neposlala by si mi fotku tvojej postele? Ako vyzerá "na živo" 🙂

misulik1310
14. apr 2023

ahojte baby prosím vam neodfotili by ste mi aký ma rošt ? lebo na nete nieke vobec fotka alo vyzerá