Manželská posteľ - jeden alebo dva matrace

8. jan 2023

Premýšľam, vždy sme mali 2 matrace na manželskej posteli, ale nie je náhodou lepší jeden? Tie čo máte jeden iba, pociťujete nejaké nevýhody?

juliavolna
8. jan 2023

Dva

pribinak
8. jan 2023

Dva

petronellla87
8. jan 2023

Hlasujem za dva

janai1
8. jan 2023

Jeden

silvia1996
8. jan 2023

Ahoj, my máme jeden, rozmer 200x220. Je to skvelé, nie je medzi nami medzera, aj dieťa sa na posteli krásne vyspí a nemusí ležať v diere. Jediná "nevýhoda" je, že sa trochu viac zapotím pri prezliekaní plachty, ale nie je to nič hrozné, ja by som určite nemenila. Za ten komfort to stojí.

viestta
8. jan 2023

Dva, keď ma jeden slabši spánok, tak ho bude budiť to, že druhý sa otaca

darius_a
8. jan 2023

Určite dva!!!

thoughtfulweirdo
8. jan 2023

Máme jeden, nevidím žiadnu nevýhodu. Neviem si predstaviť mať dva, prikotulat sa k manželovi a ležať na tom spoji 😄

beata_k
8. jan 2023

Dva. Jeden je na mna tazky.

viestta
8. jan 2023

@silvia1996 medzi matrace sa dá dokúpiť Tkus, ktorý tu medzeru vyriesi

anjelicek26
8. jan 2023

Dva, my mame kazdy iny typ... ja potrebujem uplne tvrdy, muz by sa vobec nevyspal...

biaa
8. jan 2023

Robila som v matracentre :D takze rada poradim.

Zalezi aký máš rozmer postele úprimne krajsie vyzera aj je pohodlnejší jeden vcelku ale čo sa týka manipulácie a celkového užívania ue si vies matrac otocit koli preležanín a podobne sú lepsie dva. A za ďalšie môžete mat každý iný matrac taký aký vám bude vyhovovat a nemusíte sa na noch zhodnúť to sa deje dost často. Takze za mna lepsie dva aj keď je to krajsie a pohodlnejšie mat 1 nieje tam ta hrozna medzera😀

viestta
8. jan 2023

@anjelicek26 presne, my mé partnerské s rôznou tvrdosťou, kazdy aká mu vyhovuje

wade
8. jan 2023

Asi záleží, ako spíte. Lebo ak každý na svojej časti tak dva sú lepšie - môžete mať každý rôznu tvrdosť. My ale napríklad zaspávame natlačení na seba a nikdy by som si dva matrace nekúpil. Ale našli sme taký ktorý si vieš nakonfigurovať s rôznou tvrdosťou ale je to jeden spojený kus.

rachel36a
8. jan 2023

Za mna jeden...vadil by mi ten predel

koniarova
8. jan 2023

Základná otázka je,či preferujete rovnakú tvrdosť matraca. Ak áno, volila by som jeden.

zuzka102
8. jan 2023

Určite 2 matrace.

mata1001
8. jan 2023

Za mna dva matrace, strkam si do medzery chodidlo 😀

domiklik
8. jan 2023

My sme 6 rokov spali na 2,teraz máme 1. Osobne v tom vidim len výhody, avšak vyhovuje nám rovnaká tvrdost matra u, ak stena tom ako my, kľudne by som šla do 1.

lenkakravcova
8. jan 2023

Mali sme aj jeden aj dva. Dva sú lepšie. Na jednom sme sa vzájomne budili pri každom otočení.

avanka
8. jan 2023

@thoughtfulweirdo kvalitné matrace, keď máš pri sebe, spoj ani necítis. Mame 2 a spím navalena v strede veľakrát a nikdy ma nič netlačilo

patka06
8. jan 2023

Jeden - mne tiež vadí tá "medzera"

20erika07
8. jan 2023

Za mna tiez dva, mame rozdielnu tvrdost, spoj necitim, mame ich spolu dost tesne, plachtu mam jednu velku tak pohoda. Segra mala jeden s muzom a muzova strana uz nebola dostacujuca, potreboval s vekom a vahou uz inu tvrdost ale sestrina strana bola uplne v poriadku este, no museli bohuzial cely matrac vyhodit, ale uz sa rozhodli tiez pre 2 kvoli tomu

sanen
8. jan 2023

dva 🙂

sono2
8. jan 2023

Na kvalitných necítiš spoje. Určite dva

thoughtfulweirdo
8. jan 2023

@avanka Môže byť, my máme odjakživa len jeden, dva som zažila len na dovolenke a nebol úplne top 😅 aj tak nevidím výhody dvoch, ale to nevadí, každý si vyberie podľa seba 😄

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cecilia29
8. jan 2023

Dva - ak sa mi dieťa pogrca, pocika, prekaka mením len jednu plachtu a jednu obliecku matraca periem. A teda menej manipulácie. Keďže pri jednom veľkom by bolo všetko objemnejsie. Aj keď deti to fedia zvyčajne urobiť tak ze zasiahnu obe matrace 😂

mamelka
8. jan 2023

Co viem,tak každý potrebuje iný aj kvôli váhe. Plachtu mame jednu

mooonika1975
8. jan 2023

@anjelicek26 veď vy máte osobitne spálne, nie ? 😝