Malé chrobáčiky na sieťke na okne

lilinuska11
4. aug 2020

Už som skúšala naozaj všetko a Vy ste moja posledná šanca! Na sieťka proti komárom na balkóne mám kopec (za deň asi 30 - 40 zabijem) malých asi päť milimetrových, tmavohnedých chrobáčikov. Zvláštne je, že sa väčšinou držia iba na sieťke a biolit im nič nerobí (ani odlakovac na nechty a levanduľa). Netuším či to môže mať nejakú súvislosť ale našla som si nejaké štípance. Nesvrbí to, takže to určite nie je od komára. Tých stipancov sa trošku bojím lebo som v treťom mesiaci rizikového tehotenstva, doktorka mi povedala, že si mám na všetko dávať pozor, pretože je to malinkým ako na hojdačke. Prosím pomôžte mi a veľmi, veľmi Ďakujem 😘

sara07
4. aug 2020

😂😂😂hm a hned vedla krásna reklama ja vyšita likvidacia ploštíc efetkivne a ja rozmyšlam čo sa tento rok deje s tymi plošticami, každy den aspon 4 prispevky 😝

brezza
4. aug 2020

@sara07 mne ziadnu reklamu neukazuje
K veci, plostice to urcite nie su, tie su svetloplache, nevysedavali by na sietke na slniecku. Asi viem akych chrobacikov myslis, aj my ich posledne dni mame na sietke, doteraz sme ich nemavali. Je ich celkom dost a nie a nie odist

lilinuska11
autor
4. aug 2020

Áno, @brezza? A nevieš z čoho sú? Z balkóna som už vypršala úplne všetko a oni sú stále tam... Pomaly začínam byť zúfalá. Jedine ma napadá, za neďaleko domu nám rastu brezy a čerešne, neviete niekto či to môže mať nejakú súvislosť?

berusinka2
4. aug 2020

@lilinuska11 aj my ich mame,plnu sietku,ked ich nastriekm biolitom,pokapu,a onedlho su tam dalsie,sme na 8 poschodi,takze stromi nehrozia

lilinuska11
autor
5. aug 2020

To by mohli byť ony @berusinka2, ale tie moje ani po prostriedkami nepokapu... Ešte sa chcem opýtať či tie chrobáčiky štípu, pretože ako som už písala tie u mňa štípu - zostávajú tam len také malé nenápadné červené fliačiky, nesvrbí to ale aj tak sa bojím

berusinka2
5. aug 2020

@lilinuska11 ja mam sita, takze dovnutra neprejdu, tak neviem ci stipu

katuskapd
14. aug 2020

Mali by to byt bzdochy ci tak nejak,davali nedavno reportaz,hlavne na brezach sa zdrziavaju,neviem ci stipu,ale ked sa ich chytis strasne smrdia.

nikaeli
14. aug 2020

@katuskapd ano, je to tak.. su to male bzdochy, su vsade tam, kde su brezy a kedze vedia lietat, tak ich najdes aj na osmom poschodi 🙄 @lilinuska11 a naozaj smrdia.. niektore su take male, ze sa dostanu dnu aj cez sietku a nemyslim si, ze stipu.. my ich mame uz asi tri tyzdne a veselo mi pochoduju po stole (pucim ich jedna radost, preto viem, ze smrdia 😠 )

aj ked.. teraz rozmyslam nad tym stipanim.. mam nejaky "neznamy" stipanec na bruchu a rovnaky na stehne a kedze sme nikde neboli.. dala si mi chrobaka do hlavy..

brezza
14. aug 2020

@nikaeli aj my mame brezu pod oknom a akurat dnes som citala, ze bzdochy su premnozene a v niektorych mestach robia postreky.

nikaeli
14. aug 2020

@brezza my sme na prizemi, tak si to vies predstavit 😨 pod oknom mame len jednu brezu, ale povyse bytovky je parkovisko a smetne kose a zacina taky mini park, sama breza 🙈 u nas sa postrek nerobi.. my sme radi, ked nam aspon pokosia 😖