Malá manželská posteľ

danhen
26. dec 2020

Ahojte, máme malú posteľ, ktorú tvorí jeden matrac 140x200. Muž spi ako zabitý. Večer iba laha na posteľ a už spi. Čiže podľa neho je posteľ ok, chyba bude inde. Možno aj je, ale keď konečne zaspím, vyhodí ma do vzduchu jeho pretočenie na bok. Vahovo on cca. 90 ja 50. Nejdem mu vysvetliť, že je malá. Vraj aj ja som mala, tak načo...

ukulela
26. dec 2020

@danhen dva matrace. Aj keď budes kupovať väčšiu. 70 je ale na jedno lôžko málo. Asi by somu ukázala, tvoja polka, ďalej nejdeš, budem ťa budiť.... Vyspať sa treba pohodlné. A na stále spanie pre 2 dospelých je to malo

jajka71
26. dec 2020

@danhen známa si dala urobiť k manželskej posteli takú užšiu a tak mali po celej šírke užšej izby akoby letisko na čas kým s nimi budú chcieť späť deti, možno je také niečo vymyslieť, aby ste sa vyspali obaja ak je na to priestor.... My mame širšiu a teraz je to fajn lebo niekedy sa pridá niektoré z detí.

sapetka
26. dec 2020

@danhen 140ka je naozaj mala postel. To si neviem predstavit popravde. A este aj spolocny matrac ee😁ja potrebujem svoj priestor. Hned by som kupila novu velku postel s 2matracmi

jaskolka
26. dec 2020

140 je väčšia posteľ pre jedného, určite nie pre dvoch. Na občas spanie ok, ale neviem si predstaviť spat na nej stále. Jednoznačne vám treba väčšiu posteľ, my mame 200 a každý má dosť miesta 😃😃

simsalabim
26. dec 2020

@danhen to je naozaj velmi mala postel. My mame 180cm a dva samostatne matrace. Pred tym sme mali jeden velky, ale tam to pretocenie naozaj citit, navyse sa s takym velkym matracom zle manipuluje. Ked sme kupovali novy, tak sme uz kupili dva matrace. Nerozumiem vsak tomu, ze manzel odmieta kupu novej, ked mas problemy sa vyspat kvoli malej posteli a nadhadzovaniu - to je dost sebecke. Neviem si predstavit, ze by moj manzel takto jednal. Inak v podobne velkej posteli sme spali s mladsou dcerou na dovolenke, ked mala asi 11 rokov. Bolo to utrpenie (manzel spal v samostatnej posteli, co bola pod oknom, aby sme ho mohli mat otvorene a dcera neprechladla). Neviem si predstavit v tej akoze manzelskej posteli spat s manzelom.

livka283
26. dec 2020

@danhen 140 má moja 8ročná dcéra sama s plyšákmi , my máme 200x200, lebo 180 nám bola malá a menšiu by som nebrala, ja by som kúpila a nepýtala sa 😁

lasina
26. dec 2020

My sme doteraz spali na takej posteli, všetci sa nám smiali, ale väčšia sa nám do spálne nezmestila.Popravde mne to nevadilo, mne sa zdala akurát. Ani manžel sa nestazoval. Mali sme jeden madrac. Ja som bola vďačná aj za takú posteľ. Že máme konečne svoje a mám kde hlavu skloniť.teraz sme sa presťahovali a máme veľkú posteľ, a nejdem si zvyknúť, strašné veľké letisko mi to príde, cítim sa tak ďaleko od muža😁a spávali sme na nej cca 10 rokov😝😝

gelifil
26. dec 2020

toto nie je o posteli, ale o sebcovi, čo myslí len na seba

lasina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz