Machový obraz - machový strom života

jajka0211
25. jan 2024

Ahojte. kupovali ste prosím machový obraz / machový strom života?? Z akej stránky prosím a boli ste spokojné?? ďakujemmm

viera321
25. jan 2024

neviem, čo všetci vidíte na každom strome, ktorý nejaký obchodník vymyslí, "strom života". Je to obyčajná preglejka vyrezaná do tvaru stromu a na tom nalepená surovina, ktorá okolo machu ani neprešla. A ďalší lapač prachu.
Ale ospravedlnujem sa za siahodlhý úvod, na to si sa nepýtala. Dostať ho na každom jarmoku a tiež na nete, je úplne jedno, kde ho kúpiš, myslím, že všetko je to z jedného zdroja, aspoň, čo ja som na tých jarmokoch videla, ako cez kopirák. Nech slúži, nie je to špatná dekorácia, len nie je to žiaden strom života, to je len obchodný trik, aby o to ľudia zavadili, takže tak.😉

danieli
25. jan 2024

Kupovali sme viacero obrazov tusim z bemoss, ono to vobec nie je jedno, aky mach, mach, ktory je pouzity by mal byt stabilizovany, teda drzi farbu a este su tam nejake kriteria, pokial si kupis mach v teddy a nalepis do ramu, okamzite vidis rozdiel v kvalite a po roku dvoch aj farbe…my sme spokojni s vyberom, cena bola vyssia, ale obrazy si nadherne

jajka0211
autor
25. jan 2024

@viera321 @danieli kolegynka si to prosí na 40tku... tak aspoň hľadám, že kde jej to kúpime aby to nepriniesol kuriér nejaké opadané alebo čo.. chceli by sme kvalitnejší materiál

jajka0211
autor
25. jan 2024

@danieli pozerala som tú stránku bermoss, je to krásne.. ďakujem

luccija
25. jan 2024

@jajka0211 veľa ľudí robí machove obrazy popozeraj... Bemoss je určite kvalitný, ale za mňa aj zbytočne drahy

huxy
25. jan 2024
danieli
25. jan 2024

Toto je ram po roku, co visi zblizka

katka33
26. jan 2024

@jajka0211 dávala som robiť k 40-tke zo stránky www.machovo.sk

miriammiroslava
17. jún 2024

Možno už neskoro na odpoveď, ale ja mam machove zrkadlo od www.machovynapad.sk a vyzera super. Prerabali sme chodbu, kde je iba umele svetlo a chybala mi tam nejaka zelen a veru plastove rastlivy, som tam nechcela davat.