Má táto súprava vianočný motív?

20. mar 2024

Má podľa vás táto súprava vianočný motív?

barbora0308
20. mar 2024

Za mna nie 🙂

erika237
20. mar 2024

Vianocny podla mna nie, ale celkom sa mi paci

autor
20. mar 2024

@erika237 kúpila som po vianociach vo výpredaji, podľa kamošky sú na obrázkoch vianočné stomky, že sa to teraz nehodí...

angeli121212
20. mar 2024

Príde mi neutrálny a kamoške odkazujem, že čuduj sa svete ihličnaté stromy sú v lese celoročne nie len na Vianoce 😂😓

barbora0308
20. mar 2024

Takze ak ma niekto napr. kvetinove, tak sa to hodi iba na jar 😁? Postelne pradlo mas s peknym motivom ihlicnateho stromu, ktory rastie cely rok. Ak by sa jednalo o ozdobeny strom, tak suhlasim s kamoskou, ale takto nie. Kludne by som ho pouzivala kedykolvek.

angeli121212
20. mar 2024

A inak aj keby si mala celý rok vianočné obliečky čo ju do toho...

minka201
20. mar 2024

Podľa mňa to vianočný motív nie je. Ale mne osobne skôr evokuje zimu. Ale nevidím najmenší problém používať tieto obliečky v ktoromkoľvek ročnom období. Určite nie sú také, že sa nad nimi bude návšteva pozastavovať a čudovať, ak ich budeš mať na posteli v lete.

4stanka4
20. mar 2024

Vianočný nie ale taky zimny motív. Ja som si kupovala so srnkami a stromčekmi aby som ich mohla používať cez zimne obdobie. Áno mam uchylku ze ladim postelne obliečky k ročnému obdobiu 😀

malinovka333
21. mar 2024

Za mna skor zimny ale kludne ich mozes pouzivat aj celorocne.ja si dacam aj v lete vianocne obliecky ked mam na ne naladu.to by si ani v zime nemohla pouzivat kvetinkove ked teraz nemozes dat tieto.

ibatanecnica
21. mar 2024

nie a mne by bolo jedno čo si myslí kámoška

autor
21. mar 2024

Ok už je meteorologicky jar, ale keď ráno odchádzam do roboty tak je zima , akože z kamošky to tak pre mňa nečakane vypadla veta, , čo ty si od vianoc nemenila obliečky?,, ostala som na chvíľu v šoku ona si myslela kvôli tomu bez je to pre ňu vianočné

tiezjedna
21. mar 2024

no takto, vianočné úplne nie sú, ale trošku zimu evokujú... Inak sú krásne, veľmi sa mi páčia. Btw, ty si vodíš kamošku do spálne??😂

jaond19
21. mar 2024

Su to neozdobene ihlicnany, vianoce mi to nepripomina, ale zimne/jesenne obdobie ano. Ale teda ja to nejak neriesim a neladim obliecky k pocasiu/roc.obdobiu. Kamoska nech si kúpi macíkové a nestará sa druhym do spální :D mne sa velmi pacia tieto obliecky

biglovemom
21. mar 2024

Ja mam celorocne hnede jesenne asi🤣🤣🤣
Su pekne zamna neutral😊

tanalyn
21. mar 2024

Vianočný vyslovene nie, ale skôr taký jeseň zima, nie na teraz na toto obdobie, keď konečne je teplejšie, slniečko svieti. To sa mne žiada skôr niečo farebnejšie.

autor
21. mar 2024

@tiezjedna videla iba cez mobil

domkakvet
21. mar 2024

Su zimne.

angeli121212
21. mar 2024

Ja mam všetky obliečky s kvetinkami resp. Ružové svetlomodré proste také romantické až sentimentálne a to ešte niektorí gúľajú oči že to je pre deti. Akože čo už 😂 za mňa sa máš ty cítit dobre vo svojej spálni