Má niekto posteľ zo Sconta?

mishelkam
4. apr 2022

Ahojte, chcela by som kúpiť posteľ s výsuvnou posteľou a zároveň aj so zásuvkami, máte niekto skúsenosť, či vydržia aspoň pár rokov, či sú stabilné? Páčia sa mi Mladá alebo Marulla. Dik za odpoveď

anulienka99
4. apr 2022

My sme nemali šťastie... Kupovali sme synom postele zo sconta, nakoniec po roku sme ich vymenili za overenú ikeu... a to ozaj neboli lacné, jedna stála 400 v akcii. Postele mali byť z masívu, aj boli, no veľmi nekvalitného. Latky roštu sa lámali, lebo v nich boli samé "hrče". Nám sa dokonca zlomila aj bočnica, tiež na mieste s kazom v dreve. A veľmi komplikovane sa skladali, manžel povedal, že nikdy viac. Každú latu sme museli zmerať a podľa toho, sme vedeli, či je to tá ktorú potrebujeme. 😔 Za mňa teda sconto už nie.

anjelok
4. apr 2022

Ja som sa tam bola pozriet minuly vikend, co mali akciu, ale to teda len na pohlad taky smejd, priamo v predajni mali vystavene take kusy, kde sa odlupovala folia, rozpdaval suflik, ked som ho otvorila 😀..no urcite by som tam postel nekupovala

mishelkam
autor
4. apr 2022

@anulienka99
@anjelok
Diky, za skúsenosti, radšej niečo iné pozriem, škoda, lebo teraz majú fakt dobré ceny..

simona92101
4. apr 2022

@mishelkam mame odtial celu spalnu z masivu,a manzel teda riadne nadaval kym to poskladal,nic nepasovalo,na skriniach krive dvere,same uzle na dreve,nedavno sa nam prepadla postel..za mna uz nikdy

simsalabim
4. apr 2022

@mishelkam my sme takto barychlo museli kupit postel, z Ikey sa nam vtedy nehodilo nic k nabytku a vsetko bolo na objednavku, no my sme potrebovali postel hned - no po roku sme menili za novu 🤷‍♀️