Lidl kávovar - skúsenosti

1. okt 2022

Ahojte, má niekto skúsenosť s týmto kávovarom? Nechcem kupovať nič drahé a kávu pijem príležitostne párkrát do týždňa.

pukina
1. okt 2022

za tu cenu by som isla radsej do tohoto: https://www.klarstein.sk/Passionata-15-espresso...

autor
1. okt 2022

@pukina ja chcem, aby sa samo napeňovalo mlieko.

pukina
1. okt 2022

tieto samonapenovace neodporucam, strasne zle sa to cisti a po case to mlieko zacne v hadickach a v tom "systeme" kysnut a smrdiet. tento klarstein mam doma, staci ked si das do salky mlieko, pichnes ho pod tu napenovaciu trysku a o par sekund mas krasne napenene mlieko a trysku potom len utries. lahko sa ovlada - dolava kava, doprava para.

autor
1. okt 2022

@pukina v práci máme o dosť drahší a tiež samonapeňovací a vôbec nie je problém s čistením 🙂 už viackrát som skúšala s tryskou a nie vždy sa mi podarí mlieko dobre napeniť, proste chce to cvik a za mňa je lepšie, keď to urobí stroj a ja si kávu len vychutnám.

pukina
1. okt 2022

len tie drahsie maju vacsinou iny system aj servis toho napenovaca, ale tak skus. za tu cenu iny asi nenajdes 🙂

autor
1. okt 2022

@pukina akože je pravda, že na drahších je čistejšie možno menej náročné ale keď som si na youtube pozerala čistenie tohto, tak neubudne zo mňa 😀 keď si dám kávu 3x do týždňa, až toľko sa nenačistím 😀

rastika
1. okt 2022

My máme tento z Lidla a je fajn. Čistenie bez problémov. Máme už druhý, ten prvý vydržal však iba 3 roky pri 2-4 šálkach denne.

autor
3. okt 2022

@rastika a používate na čistenie/odvápňovanie niečo špeci?? Zaujíma ma údržba.

rastika
3. okt 2022

Tablety na odvápňovanie z Lidlu