Lesklá kuchyňa - osobné skúsenosti

ddiduska
6. sep 2024

Rozhodujem sa či si dať lesklú bielu - s vysokým leskom kuchyňu. Máte s lesklou kuchynskou linkou niekto skúsenosti ? Odporúčate alebo nie?

bora0123
6. sep 2024

@ddiduska ja mam presne taku, z Mobelixu
Krasne prevedenie, zladila som s tmavo hnedym pultikom a kamenovou bielou pracovnou doskou
Vyzera velmi efektne, necisti sa tak zle ako ma vsetci strasili 😅
ALE
Velky pozor na vyber kachliciek medzi skrinkami, nesla by som do bielej lebo nemas sancu trafit odtien/ton a asi skor by som volila nieco matne - na kontrast
Biely kamen sa velmi hodi no uz by som ho asi nedala, niektore flaky nejdu vycistit ani speci cisticom, ale kamenna doska minimalne okolo drezu a varnej dosky je must have za mna 😁

Vyzera to moderne, ale zvazujem ze nabuduce by som isla skor do niecoho viac prirodneho, predsalen obyc hnede drevo asi nikdy nevyjde z mody 🤔

maca1984
6. sep 2024

Mám.
Doma mám bielu s vysokým leskom,na chalupe perlovú šedú matnú, a je to prašť ako uhoď.
Odtlačky prstov, rúk vidno rovnako na oboch.

blondinka95
6. sep 2024

Mame a neznášam to, denne to lestim

mamamasama
6. sep 2024

Mám. Plus 3 malé deti a nevidieť nič.

danica2711
6. sep 2024

mám a za mňa sa čistí lepšie ako matná, ktorú som mala predtým

pe_mi
6. sep 2024

@ddiduska určite lepšie ako matná.mam lesklu

luccija
6. sep 2024

@ddiduska mám už druhú bielu lesklú a v pohode.
Mama ma čiernu leskli a tam vidieť každú kvapku

mk1111111111
7. sep 2024

Biely lesk mam, neotlackovu, cca 10 rokov, sneho biela stale. Zalezi od materialu, nasa by sa ani umyvat nemusela.
Druhu mam matnu bielu, ale nevyzera tak luxusne, ako ta leskla.

katrin21
8. sep 2024

@ddiduska ano, mam lesklu a uz druhu. Nemenila by som. Najhorsia na udrzbu je napr.tmava matna kuchyna, biela leskla je uuuplne do pohody. Dokonca aj pri dotykovych push otvaraniach. Ja mam smotanovu.

blondinka95
8. sep 2024

@katrin21 nemáš len tmu v kuchyni? 😁😁😁 ja mam bielu push a katastrofa, po každom dotyku vidno ale zase mam veľa svetla

mouxa
8. sep 2024

Ja mam cerveny lesk a zatial spokojnost, akurat moc neviem, s cim to ucinne cistit a lestit, poradite? Lebo na nej tiez vsetko vidiet. Dakujem.

sarandon
8. sep 2024

@ddiduska mala som z Decodomu vysoky lesk. Teraz som menila dvierka lebo sa rozisli... ale co sa tyka udrzby a smuh- vysoky lesk uz nikdy !!!

hara_vara
10. sep 2024

@ddiduska pekná odporúčam
treba leštiť viac 😎

katrin21
11. sep 2024

@blondinka95 tmu nemam vobec.... 😅 tak hlavne sa snazim neotvarat spinavymi rukami,ale fakt neni to taky problem,ako matna tmava....a hlavne to ide dole 1 zotretim svedskou utierkou za 1 sekundu. Ale mam len par push dvierok, mam aj uchytkove ale sem tam sa chyti vedla

kulumulu123
11. sep 2024

@ddiduska rátaj s tým ze každý odtlačok prstu tam bude svietiť ak si s tým pohode vyzerá to pekne ale pri malých deťoch ani ta nič 🫣