Lepšie je pračka so sušičkou alebo zvlášť sušička a zvlášť pračka?

nikuska37
8. jan 2021

Ahojte potrebovala by som poradiť, či je lepšie kúpiť iba sušičku , alebo sušičku s práčkou . A poprosím aj link, s ktorou ste spokojne . Dakukem 🙂

zuzanaete
8. jan 2021

Urcite zvlast. Prvu varku susis, dalsiu uz peries. Ak je spolu, tak susenie ma nizsiu kapacitu, tak nemozes dat susit vsetko. A plus este, ak je to spolu, tak ma susenie sa pouziva voda, co zvysuje spotrebu.

syslik81
8. jan 2021

zvlast .. ak mas miesto ... ak mas all in one pokazi sa jedno mas odstavene aj druhe .. ak mas viac variek prania dlhsie to trva a ta susicka v pracke nieje tak dobra ako samostatna

ivanizna
8. jan 2021

@nikuska37 Presne ako
@zuzanaete vraví, určite samostatne. Spotreba je väčšia a nie je to také efektívne. My žijeme v zahraničí v podnájme, tak máme 2v1, keď náhodou treba. Ale do vlastného na Slovensku, po tejto skúsenosti, budeme určite kupovať oboje, a to zvlášť

katkakovac
8. jan 2021

Mam vyskusane obe moznosti a jednoznacne je lepsie mat pracku a susicku zvlast. Kup si ten spojovaci clanok a daj si susicku na pracku. Mam samsung a som macimalne spokojna.

spadnutaslivka
8. jan 2021

aj za mňa lepšie každé zvlášť. a aj čo mám kamošky, tak všetky až na 1 majú zvlášť (aspoň o tých, čo viem).

queen_mary
8. jan 2021

Urcite zvlast. Ja mam lg 2 v 1 a je to des 🤣 som si radsej mohla nechat obycajnu pracku a susit na susaku

noami12
8. jan 2021

Zvlášť, rodičia mali 2 v 1 a rýchlo sa pokazila, mamina dala prať, prišla domov a voda až v spálni a v obývačke, aj opravár povedal ze keď je to spolu tak je to kazove aj ju vyhodili... Ja teraz tiež idem si kúpiť sušičku zvlášť, aj keď by mi viac vyhovovalo 2v1 lebo pracku mam zabudovanú v kuchyni.. Ale radcej nájdem sušičke miesto ako čakať kedy sa pokazí.. 😊

sonia.
8. jan 2021

@nikuska37 Ahoj, urcite zvlast. Ak mas miesto, ani nevahaj. U nas ide denne 2-3x. Perfektna vec 👍🏻. Mame AEG a velka spokojnost.

nikuska37
autor
8. jan 2021

Jeeej ďakujem veľmi pekne za rady . Aj som si myslela že zvlášť to bude lepšie . Jedine , že to budem musieť dať na pracku lebo nemáme toľko miesta v kúpeľni

anabell1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erickatt
8. jan 2021

@nikuska37 zvlast. Samsung mam oboje a som spokojna

hettinka
8. jan 2021

@nikuska37 určite zvlášť. Ja mám oboje AEG na 8 kg pradla.
Ak potrebuješ dat na seba, ideálne je kupovať tu istú znacku, set, a niekedy býva taká akcia, že ten medzikus dajú zdarma.

daisylucky
8. jan 2021

Určite zvlášť. Pred mesiacom sme kúpili Sušička prádla Siemens WT47U690CS kondenzačný a
Pračka Siemens WM14UQ61EU.
A obidve sú dokonalé 🙂

ifava
13. jan 2021

Ak sa da tak dozaista oddelene, je to lepsie a efektivnejsie, ale ak to miesto nedovoluje, tak aj dva v jednom postaci. Ja mam LG FW84J6TY0+RC81EU2AV4Q, kupovali sme to ako sadu dokopy, takze nas to vyslo este lepsie jak keby sme zvlast a sluzi nam velmi dobre. Mne sa uz aj v minulosti LG pri pracke osvedcilo, preto som kukala opat tuto znacku 🙂

nikuska37
autor
15. jan 2021

Ďakujem Vám veľmi pekne tak ste má presvedčili, že určite zvlášť kúpime 🙂 Už len vybrať typ 🙂