LED svetlo - problém

21. sep 2021

Dnes mi namontovali LED svetla ...Nove....Elektrika v celom byte bola vymenena!(Aspon sa to tak tvari a tvrdia)...Revizna bola spravena....Ale...Ked sa zapne svetlo v jednej izbe tak je to ok...Ale v dalsich ostatnych ked sa zapne svetlo je zvuk akoby to" bzucalo"....Podla mna to nie je ok...Len potom nechapem, kde je problem?......Ma niekto prosim Led svetla a robi mu nieco taketo?...Ze by to bzucalo?Svetlo sa vie stmievat na zaklade spinaca...Ked ide na max tak sa pridava zvuk bzucania......Dakujem za odp❤️

anile12
21. sep 2021

Nám sa to stalo ale bolo to vypínačom, bol chybný a vlastne pri zapálením svetle v ňom bzučalo

danielahamar
21. sep 2021

Neonky zvyknú bzucat

esterba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
21. sep 2021

@esterba A dovod bzucania?....
@danielahamar Vsak to...Ale toto su led...A v jednej izbe to nerobi a v ostatnych ano...To je zvlastne....

lemra
21. sep 2021

Máš všade rovnaké LEDKY? Nam to robili niektore

danielahamar
21. sep 2021

Ak je to neonka, tak len vymeniť, s tým nič nespravíš

autor
21. sep 2021

@lemra Ano vsade...Nove a rovnake....

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
esterba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danielahamar
21. sep 2021

@viestta tak to nazvem LED stropné trubicove svietidlo, znie to lepšie?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
niekto2hy
22. sep 2021

Bzucia cievky v menicoch...

hiro
22. sep 2021

@viestta LED svetlo potrebuje tiez trafo (menic napatia). Ci ma zabudovany ci externy ale ziadna LED nefunguje priamo na striedavych 220V

autor
22. sep 2021

Dobre cize chyba sa stala potom kde?...Ked napriklad bzucia cievky v menicoch?Ja som laik...Ze elektrikar to urobil na pip....Alebo dany spinac moze byt na pip...?...Alebo?...Dakujem za odp.

niekto2hy
22. sep 2021

Moze byt menic zly.