Lacný a dobrý prací prášok

csillagvirag
19. apr 2023

Dobry den.hladám lacny a dobry praci prasok.viete odporucat nijaký?videla som všeliake pod 10€ 10kg.ake mozu byt?skusenosti?dakujem

deti95060810
19. apr 2023

ja som vyskúšala kde čo ale z tých lacnejších sú ako - tak dobré z Lidla... Formil

viestta
19. apr 2023

Z tych cenovo vludnejsich Formil z lidla, obzvlast ak maju XXL akciu tak vyjde slusna cena na jednu pracku. Aj prasok aj gel sa umiestnil v testoch velmi dobre, dokonca lepsie ako niektore "znackove". Ja pouzivam roky len Formil gel a nechodime v spinavom a ani flakatom. Potom este DenkMint z DM.

kvetinka75
19. apr 2023

Formil používam, ale na bielom mi nevyperie všetky fľaky.

54tinka54
19. apr 2023

@csillagvirag na biele prádlo je super zelený denkmit prášok z dm

mima1608
19. apr 2023

Ja používam na biele prádlo z DMky ten Denkmit (v takej krabičke ho predávajú). Prešla som naň z Persilu a je porovnateľne dobrý.

ctahka
19. apr 2023

Zelený denkmit na pranie vyhral v D-teste,ja ho používam na striedačku s Persilom,je super,naozaj dobre vyperie,aj vôňa mi vyhovuje, akurát ma štve že predávajú už len 20 pracích dávok za 4,25. Kedysi takto stál ten čo mal 40 pracích dávok, takže v konečnom dôsledku ak chces desať kíl prášku,tak stojí dosť...s ostatnými skúsenosť nemám

cacianka
19. apr 2023

Ak mama iba formil, vyperie všetko krásne, ak je nejaký fľak, tak v ruke aj ja predperiem s lanzou mydlom, zlcovym, jarou / podľa druhu flaku.
Ja kupujem že pozriem na cedulku/ cenovku koľko stojí v prepočte 1 pranie. Keď je nejaká akcia, kúpim do zásoby, cca 0,10 - 0,15 e na 1 pranie.