Lacný 1-vrstvový toaletný papier verzus drahší 3-vrstvový

12. apr 2024

Je ekonomickejsie kupit lacny 1 vrstvovy toaletný papier ktory vydrzi krátko alebo priplatiť za taký 3-4 vrstvovy ktorý vydrží dlhšie?
Alebo je to stále to isté?

janka2927
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka2927
12. apr 2024

V tomto prípade ide skôr o kvalitu ako o kvantitu

saxana000
12. apr 2024

Nikdy by som nesetrila na toaletnom papieri..
U nas zasadne len 3 vrstvovy makucky neparfumovany. Mame fajnove šušky aj prdelky..
Skus si preratat kolko utrzkov je v jednovrstvovom a kolko v trojvrstvovom nasledne na kolkokrat ktory potrebujes prehnut zrataj vydel porovnaj cenu a dostanes odpoved..
Najlacnejsie by bolo asi vobec neutierat ale rovno umyvat

simsalabim
12. apr 2024

Tak na wc papieri nesetrim. Nie je nic horsie, ako tenucky papier, co sa hned prederavi a ostane to na rukach, iba taky maju v niektorych instituciach. Kupujem vacsinou z DM, ak kupim iny, rodina hned protestuje…

osky
12. apr 2024

Toho 1vrstvoveho potrebujes pomaly pol sulka,abx si sa naozaj normalne utrela...nie.taky neznasam ni nechapem naco ho vyrabaju.
To je len odzub.
Treba kvalitny viacvrstvoy,nemusi byt ani extra mäkky ale musi byt pevny a dobre sat.
Inak to nema zmysel....

A suhlasim.
Bidet je super volba,staci sa utret zlahka kuskom a sup umyt.
Aj lepsi pocit.👍

egonsk
12. apr 2024

zasadne pouzivame pokrcene noviny, kedze ich zadarmo v dostatocnom mnozstve poskytuju priamo do schranok firmy dbajuce o ekologiu. 😉😂

adeladulova
12. apr 2024

Viacvrstvovy

autor
12. apr 2024

@egonsk ha ha ha vtipné.

portret7
12. apr 2024

Neznasam ten tenky papier🙈

guudy
12. apr 2024

@egonsk a lopuchy nemate v okoli? Staci nazbierat ;)
Snad tam nemate len ihlicnate stromy ;)

daniela2202
12. apr 2024

@egonsk 😂😂😂👍

tykat
12. apr 2024

U nas sme doma dva tabory, jeden 3-vrstvovy a druhy pre tenky papier, ti co su pre tenky si natocia viac a argumentuju ze lepsie utrie. Cize mame k dispozicii obidva v kazdej kupelni. No a mame aj bidet. Takze kazdy podla chuti. 😊

guudy
12. apr 2024

My mame zadky a predky rozmaznane, takze jedine tento…

katka700
12. apr 2024

Nikdy som nad tým nerozmýšľala. Tie 3vrstvove vraj viac upchavaju potrubia a na čističke odpadových vôd by boli najradšej keby mal každý bidet.

majlo1234
12. apr 2024

Mne je to jedno, ak nie je ako smirgel, co mavaju v niektorych nemocniciach😄

marcellka32
12. apr 2024

Kupujem 3 vrstvovy v Lidl...plus vlhký toaletny papier, doma sme mávali harmasan z recyklovaneho papiera a prežila som, ale iný vtedy nebol...

andrea_82
12. apr 2024

Kup 2-vrstvovy 😁

diewcatqoo
12. apr 2024

Minule som omylom kupila nejaky z Billy, kde sice bolo napisane, ze je 3 vrstvovy, ale je hrozne tenky a vzdy ked idem na wc, tak nadavam. Uz 3 dni idem kupovat nejaky normalny papier, ale vzdy zabudnem, tak trpim s tym tenkym 🙂
A ano, toaletak je vec, na ktorej sa nesetri. Jasne, ak by mi deti nemali co jest, tak sa uskromnim aj s tenkym, ale kedze, nastastie, nedostatkom netrpime, tak si mozeme prdelky hyckat.

kleopatra114
12. apr 2024

Striedam 3 a 4 vrs. Z DM. Pri 1 vrst. By som si musela polku Rolky natočiť , sby som sa citila ako tak isto 😂

stvura
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katica06
12. apr 2024

@egonsk U dedka roky fičal telefónny zoznam pribitý klincom o stenu v suchom wc.

simca06022011
12. apr 2024

@simsalabim nie len na rukach ale kadetade polepeny...

marcellka32
12. apr 2024

@katica06 tak, kedysi nebolo na papier, a žilo sa ..
U babky sme boli celé dni vonku v lese a aj dobre veľké lopuchy boli dobré, a boli mäkkučké ako 4-vrstvovy papier, kto neskúsil nevie 🙂

simca06022011
12. apr 2024

Toaletak kupujem DM ruzovy, ak enamju velke balenie tak zvladneme aj modry. Nesetrim na tom, z dovodov uz opisanych. A ak tieto toaletaky neboli, kupujem tie co su riadne navynute, pevnejsie - stracim kotuc, ked sa stlaci na polovicu nie je to nic pre mna. KEdysi som vo velkosllade kupovala tp z talianska, ten mal taky navin, ze vydrzal este dlhsie ako DMkovy... nic pre mna nie je horsie ako denne vyhadzova tpraznde kotuce a v kuse riesit ze toaletak nie je. Ten lacny sa rychlejsie minie, v podstae ho clovek minie o mnoho viac.

aalt
12. apr 2024

Ze aka tema ... kupujeme dvojvrstvovy cize asi nejaky stred medzi 1 a 3-vrstvovym aj co sa tyka "jemnosti". Ak sa obcas kupi aj nejaky iny vacsinou 3-vrstvovy (akoze pre navstevy), tak mne osobne vadi, lebo "zmolkuje". Asi je dobre mat odskusany a to mame ten 2-vrstvovy. Ak treba, da sa prelozit. A mame zachodovu sprsku.

misiatko81
12. apr 2024

@guudy aj my iba tento 😝

egonsk
12. apr 2024

@aalt zeny nemaju take chlpate zadky aky my chlapi, im to tolko nezmolkuje 🤣 Ale vie ma vytocit ked je tak jemny ten papier, ze cez neho hned prebehne prst 😁😁😁 Kedysi som robil porovnqnia kuch.roliek a toaletakov z rakuska a nasich a rozdiel bol prekvapivy v prospech rakusanov. - lepsia pevnost, vacsia dlzka, dokonca kuch rolky boli sirsie kusok a netrhali sa po namoceni hned. Ironiou bolo, ze niektore boli vyrobene na Slovensku, ale tu sa take ani nepredavaju.

danica2711
12. apr 2024

@marcellka32 súhlasím, tiež som zažila, krásne spomienky

lopka1313
12. apr 2024

No ja kupujem 2 vrstvovy, lebo ten uz automaticky trham a navyjam tak, ako som zvyknuta :D 3 mi je vela. ono, aj z dvojvrstvoveho vies natocit tak ako 4 vrstvovy :D

ninusa221
12. apr 2024

Ja kupujem taký ktorý ne v akcí 😀😀😀