Kvalitný matrac do postele

barbora0308
24. apr 2023

Pekný deň, vedeli by ste mi doporučiť značku/obchod s naozaj kvalitnými matracmi do postele? Na cene nezáleží, som ochotná zainvestovať, len nech to stojí za to. Aktuálne máme Dormeo už nejaký 5-ty rok a sú uplne vyležané a nepohodlné, takže ich budem reklamovať 🫤. Ďakujem za tipy!

halci
24. apr 2023

My sme kupili v Albero a som s nimi spokojna. Boli drahsie, ale oplatilo sa.

barbora0308
autor
24. apr 2023

@halci dakujem pozriem 👍

domiklik
24. apr 2023

@barbora0308 prajem pevné nervy pri reklamácii v dormeu... Momentálne máme postel kupovanu v royal beds, mame stadiaľ aj matrac... Matrac stal do 1000 eur na manželskú postel, nemajú 90tky, matrac je tvrdosť 5 teda echt tvrdý ale je na ňom niečo ako taky mini matrac z takej mäkkej peny, tam sa telo zabori a ten tvrdý hlavný matrac to stlmi, tak mi to príde... No a pointa, už 4 mesiace ma nebolí chrbát... Prajem pevné nervy ( hlavne teda v tom dormeu) viem aký je to pocit keď človek vstáva dolamany

diamondsspaces
24. apr 2023

Skúste taštičkové matrace , majú dlhšiu životnosť... Y

vodana
24. apr 2023

Páči sa: https://www.zdravotne-matrace.sk/ a aj výborne poradia, ak treba...

barbora0308
autor
24. apr 2023

@domiklik dakujem, pozriem 👍. Mate zle skusenosti s reklamaciou Dormea? 😬 Akoze matrace kupovane asi 5 rokov dozadu s 10 rocnou garanciou a vylezane ze totalne...neda sa na nich spat, odchadzaju nam smanzelom krize, takze urgent vymiename. A to sme dvaja chudi ludia, takze to fakt musi byt zlou kvalitou, inak si to neviem vysvetlit, nuz a ani tieto matrace nestali malo ☹️.