Kvalitné hrnce

9gabi9
10. máj 2023

Ahojte. Idem si pre radu. Chcem si kúpiť sadu hrncov avšak také, ktoré sú naozaj kvalitné a dlho vydržia. Kvalitou myslím to, že sa mi jedlo nepripali/neprichyti na dno. Raz sme boli na predĺženom vikende v apartmánoch a tam som robila krupicu a vôbec sa mi neprichytila na dno. Bolo to pre mňa ako zázrak 😂
Zatiaľ mám v kuchyni len klasické hrnce z Lidla alebo Kauflandu. Chcem však nieco, čo nebudem musieť za chvíľu vymeniť.
Za všetky typy vopred ďakujem

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lelelienka
10. máj 2023

Najlepsiu sice panvicu ale taku hrncovitu mam delimano stone legend, a to som velmi vahala, lebo som si vravela, ze co v teleshoppingu predvadza Gizka asi nebude nic moc 😂 No raz bola velka zlava a skusila som a uplne top - do novej kuchyne uz kupim celu sadu, nic sa nepripecie, da sa to dat aj do truby, robim tam od omacok, vsetkeho mozneho duseneho, pecene ryby, maso, proste takmer vsetko co sa da v nizsom hrnci

helcanw
10. máj 2023

@lelelienka s touto radou mám extrémne zlu skúsenosť. Ta panvica sa mi doskrriabala a aj ostatne hrnce čo mám z delimana(kupovala mi ich mamka ako svadobný dar) po roku používania sú v hroznom stave a to teda používam na ne len drevené varesky a žiadne drotenky a pod. Chystáme sa s mužom kúpiť nové do domu a určite to nebude už delimano 🙈

lelelienka
10. máj 2023

@helcanw no vidis a ja mam ten hrniec uz vyse 5 rokov a som s nim maximalne spokojna, tiez pouzivam drevene varesky 😉 a varim v nom casto

mateson
10. máj 2023

Orion grande s povrchom Pfluon. Najlepšie, kúp jeden , vyskúšaj a uvidíš . Ja som to tak spravila.

akvi
10. máj 2023

@lelelienka tiež mám z Delimano a som spokojná, ale hrniec mám len jeden, panvice tri. Už som si dokupila aj do zásoby, ked začali meniť dizajn, lebo ja mám tie staršie červené.
@helcanw no tak nezničiteľna určite nie je, ale oproti niektorým je fakt fajn. Možno si vychytala chybnú várku.

helcanw
10. máj 2023

@lelelienka
@akvi samozrejme vôbec netvrdím, že sú najhoršie, len keby to bol len jeden kus tak ok, ale za rok vyzera cela sada ako keby som v tom betón miešala 🙈😂po tejto skúsenosti už len amc.