Kvalitná sedačka, ktorá sa hneď nevysedí

bellovag
10. feb 2021

Ahojte, máte TIP na kvalitnú sedačku? Skôr moderný dizajn, ale hlavne kvalitnú, aby sa hneď nevysedela...pozrela som Phase, ale ešte niečo iné by som rada porovnala...cena nerozhoduje. Ďakujem

hyta
10. feb 2021

@bellovag Nám radili zn. Polipol, je to nemecká značka, kupovali sme svokrovi. Tiež sa chystáme vymeniť sedaču a chcem ísť do tejto značky. Lenže všetko pozatvárané a nemám odvahu kupovať takúto drahšiu vec, keď ju nevidím i na vlastné oči. Celkom chvália i sedačky zn. Beta.

tyrkysova_kobyla
10. feb 2021

@bellovag my mame Beta a nemozem sa stazovat 🙂

bellovag
autor
10. feb 2021

@hyta
@tyrkysova_kobyla Ďakujem 🙂 Idem pozrieť aspoň na nete

matapo
10. feb 2021

...phase, po 10 rokoch uplne ako nova a to mame 3 deti a dennodenne je vyuzivana a nie len na sedenie 🙂

kyvetka
10. feb 2021

LC partners - slovenska firma, velka spokojnosť

natalia38
11. feb 2021

Len nie phase, nam sa po 1,5 roku kozenka zacla supat, reklamaciu nam neuznali, cize sme 2000e sedacku museli dat precalunit ! Otasne zla skusenost

hyta
11. feb 2021

@natalia38 Tak ti neviem, tiež som počula že sa už v poslednom období dosť pokazili. Pri ich cenníku by som čakala kvalitu. Ako je možné že vám reklamáciu neuznali?

24mima
11. feb 2021

@bellovag my máme sedacku z GKT Topoľčany, po 6 rokoch ako nova.

miruss
11. feb 2021

My máme od firmy Beta sedačky, slovenská sedačka, kvalitná. Spokojnosť.

natalia38
11. feb 2021

@hyta pretoze bola kupena v zlave a vtedy je reklamacna doba12mesiacov podla ich vyjadrenia. Postoj tak uznavanej znacky k reklamacii ma velmi sklamal. Podla mna aj ked bola kupena v zlave, nemalo by to mat vplyv na kvalitu vyrobku!

avery95
11. feb 2021

@bellovag Zarpa, slovenský výrobca, spravia vám hocičo na mieru, presne na centimeter ako chcete, ceny super a zatiaľ za 4 roky je presne taká, ako sme ju kúpili

bellovag
autor
12. feb 2021

Ďakujem všetkým za tipy...vidím, že je aj viac slovenských výrobcov, o ktorých som nemala ani tušenia 🙂 Ďakujem

flavica
13. feb 2021

my sme chceli na mieru najskor, ale tie ceny nas uplne odrovnali, tak sme napokon uckovu vybrali v Tempe Kondela a uplna pohodicka, uz ju mame tri roky a stale je ako nova 🙂 zalezi aj aku mas predstavu, co chces 🙂

hyta
13. feb 2021

@flavica Určite záleží ako sa čo vydarí. Ja mám s Tempo Kondela veľmi zlé skúsenosti, už by sme u nich nekúpili nič.

flavica
13. feb 2021

@hyta moze byt, neviem no my co mame od nich tak vsetko fajn, najskor sme zacali sedackou a potom sme aj obyvackovu stenu tam kupili, teraz aj kreslo, jedalenske stolicky, no vela mame toho od nich a teda ja si nemam na co stazovat, vsetko dobre sluzi 🙂

hyta
13. feb 2021

@flavica Tak nech vám veci slúžia čo najdlhšie.

buckovak
27. feb 2021

keď kvalitnú, tak za mňa In-elis, my máme od októbra od nich sedačku nemeckej značky W.Schillig, koženú, pohodlnú, nebola lacná, ale aspoň som si istá, že nebudem musieť reklamovať, takým predajcom ako Tempo Kondela, Eurosofa by som sa oblúkom vyhla