Kúrite už?

18. sep 2022

Ahojte,kurite už či je ešte skoro?My sme včera zakurili na večer ,sme mali zimu v dome.Dnes ideme na hody k rodine a dáme si už zimné bundy.Vonku len 10 stupňov má byť cez deň.

h2
18. sep 2022

Včera sme si prvýkrát zakúrili v krbe. Nejde o to, či je skoro, ale či je zima. Minulý rok sme prvýkrát zakúrili koncom augusta.

tamarkissova
18. sep 2022

Ja bývam na Kysuciach a mame 5 stupňov, normálne rozmýšľam že dam fusak do kočíka keď pôjdeme von. A ešte stále nám nekúria☹️

vulka
18. sep 2022

My ešte nie.

diewcatqoo
18. sep 2022

U nas bolo v noci z piatka na sobotu 5 stupnov, vcera pocas dna 11 a fukal neprijemny vietor. Ale na kurenie to podla mna este nie je. Mame doma stale zatial 22 - 23 stupnov bez kurenia. Ani zimne bundy sme zatial nevytiahli.
Treba si zvykat na zimu 🙂

grilazka
18. sep 2022

Túto noc sme už kúrili. Vonku zima, pršalo a doma teplucko.

zuzana76
18. sep 2022

my asi uz zacneme tiez, vcera len v krbe

nelca84
18. sep 2022

Dnes uz asi aj my prekurime v krbe pre lepsi pocit. Ale zimnu bundu este urcite nebudem vytahovat. Softshelka postaci.

jana_eyre_2
18. sep 2022

Kotlom ešte nie, máme to nastavené tak, že ak vonku klesne teplota pod 9st tak sa zapne.. máme podlahové kúrenie, zväčša teplotu v dome cez zimu 21.. tento rok asi bude 20.. no včera sme zapálili v krbe len večer, pre vyhriatie a utulnost..

Zimné bundy ešte nie - my bývame na západe, bolo tu 12st a zimné bundy vyťahujem až keď je ozaj zima.. cojaviem tak okolo 3-5st... Zatiaľ máme softshellove a vrstvíme sa.. ja niekedy softshellku nosím celú zimu..

jazula
18. sep 2022

My sme síce v byte, ale s vlastným kotlom a práve sme si pustili temperovanie. Ročné dieťa v pančuškách mi tu kýcha 🙈

patus_2
18. sep 2022

Nie, ešte nám neklesla teplota pod 20° vo vnútri, tak si vezmeme mikinu, ponožky, papuče a teplý čaj, ale ešte nekúrime. A pevne verím, že najbližšie 2-3 týždne ešte nebudeme.

dada337
18. sep 2022

Ahoj, my sme z okolia NR a dneska ráno sme už zakurili veru.

jaskolka
18. sep 2022

Áno, už sme zapli na noc kotol, sme pod Tatrami, tu bolo 6 stupňov.
Cez deň ešte nie, 22 stupňov sa drží v dome, akurát deti už sú v teplákoch a dlhých tričkách, keďže lozia a valaju sa po zemi.

daniela2202
18. sep 2022

Určite nie, vykurovacia sezóna začína 15.októbra

veverickav
18. sep 2022

Ano, zacali sme prevcerom... vonku je brrr.... ovela lepsie sa citime ked je podlaha jemnucko tepla, nekurime este tak poriadne naplno. Koncom tyzdna sa ma vycasit a teploty maju ist hore. Snad 🙂

jaond19
18. sep 2022

Vcera vecer sme prisli z dovolenky kde sme mali cca 28-29°C, takze sme si veru zakurili riadne a pokial ma byt takto tak prikurovat budeme.

dzulik_
18. sep 2022

My sme trošku prekúrili, kleslo nám vo vnútri na 18°, deti sa hrajú na zemi, takže to bolo potrebné. Vonku neviem koľko bolo, ale možno už okolo 0. Orava

gigie24
18. sep 2022

Teplota v byte a dome pre vyvoj zdravej imunity je 21 stupnov urcite na to myslite 😇🍀. My este len premyslame tiez nad prikurenim, ked klesne teplota.

oli18
18. sep 2022

Prave som vstala a radiatory teple.

zuzana76
18. sep 2022

@dada337 aj my tak

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
18. sep 2022

nie, v noci bolo síce 8 stupňov, ale dnu je dvadsať, my máme radi chladnejšie, neprekurovali sme nikdy. Keby sa ešte schladilo, tak možno večer v krbe

marca12
18. sep 2022

Zatial nie,este sa drzi teplota vnutri do 23. Aj ked vonku je uz chladno. Ak klesne na 20 alebo nam bude zima,tak zakurime.

monicka976
18. sep 2022

My sme tiez uz dva dni kurili v krbe ale hlavne kvoli detom, ale uz je naozaj o dost chladnejsie, dnu bolo 20 ale len predsa, hra sa drobec na zemi a aj zverinec sa chodi uz vyhriat a zdriemnut 😅

stellarstar
18. sep 2022

Nie okna sú ma vetračke

selest
18. sep 2022

Vonku si uz dam tenku bundu na tricko ale nekurime, dala som si rano dlhe nohavice a musela som sa prezliect do kratkych co mi bolo teplo..vonku je nieco malo cez 10st

klarissa25
18. sep 2022

Nie .. dnu mame 22 stupňov...treba trochu telo aj otužovat a nie sa potom čudovať že je človek ci dieťa stále choré

ewka9
18. sep 2022

Včera sme prvýkrát prekurili, v dome už bola zima..

1ryba
18. sep 2022

Dnes si už zakúrime. Vytiahla som včera aj tenšiu prešívanú bundu. Ja sa nehrám na frajerku, mne keď je zima, tak sa oblečiem. Frajerina sa mi nevypláca, v tomto prechodnom období viem prechladnúť ani neviem ako. Tiež som vytiahla pyžamo včera.

ladybug138
18. sep 2022

Ja som uz dva tyzdne chora, skolka 🤦 takze cakam, kedy nam zapnu v cinziaku, zatial topime klimatizaciou a dneska dam na noc na postel deku pod nas

filili
18. sep 2022

My máme doma 25 stupňov, chodíme v krátkom tričku, takže nie, nekúrime. Ale vonku už je riadna zima veru.