Kuchynská linka z Möbelixu - osadenie spotrebičov

krissmac
10. mar 2022

Ahojte, zakladám diskusiu, keďže som nenašla odpoveď na moju otázku. Zajtra nám má prísť kuchynská linka (konečne), ktorú nám aj namontujú.

Chcela by som sa ale spýtať, tí z vás, čo majú kuchyňu z Möbelixu, osadili vam pri montáži aj spotrebiče? Pripadne zapojili?
Jeden pán nám povedal, že treba ich tu mať, nech ich vedia nahodiť a ďalší pri platení už celej sumy (pred par dnami), že to určite robiť nebudú, ale možno sa bude dat s nimi dohodnúť 🙈
Len ma zaujíma, či to musia urobiť, alebo je to len "z dobrej vôle" 😄 ako ste to mali vy?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krissmac
autor
10. mar 2022

@viestta ďakujem za odpoveď 🙂 muž by ich kľudne všetky osadil aj zapojil, no len presne, varnej dosky (indukcia) sa obávame, čiže treba elektrikára
Nevedeli sme, či to budú vedieť zapojiť a teda vlastne, či to vôbec osadia

horalka1986
10. mar 2022

Jasne, spotrebice sme mali nachystane a chlapci ich aj nasadili a spojazdnili. Aj drez dali, bateriu, vseko.

horalka1986
10. mar 2022

@krissmac a mame indukciu a ziadneho elektrikara sme nepotrebovali.

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krissmac
autor
10. mar 2022

@horalka1986 potešili ste ma 😊 už sa neviem dočkať rána a určite pridám aj svoju skúsenosť.. ale kiežby bola už celá kuchyňa zajtra spojazdnená 🙏

horalka1986
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
horalka1986
11. mar 2022

@krissmac nam to robili par hodin aj si po sebe upratali, dali pod seba koberec, aby nezaspinili dlazku, aj povyrovnavali skrinky podľa steny. Akoze, ja som s moebelixom bola velmi spokojna. Toto som fotila ked odchadzali.

krissmac
autor
15. mar 2022

@horalka1986 môžem už aj ja pridať skúsenosť, úplne rovnakú! 😊 došli dvaja páni (aj som sa čudovala, prečo je ich tak malo), ale skrinky mali už zmontovane, tu ich len nahodili, všetko po sebe upratali, po dohode nám nahodili aj spotrebiče (aj zapojili) a naozaj sme veľmi spokojní
Len riešime spodný "sokel" keďže výškovo sa sekol vymeriavač, čiže je vôľa medzi ním a linkou okolo 3 cm 🙈 tiež pridávam fotky hneď po montáži (ešte vo fólii) 😊

horalka1986
15. mar 2022

@krissmac pocuj, vy mate tusim uplne taku istu linku ako my, len ina dispozicia. 😂

krissmac
autor
15. mar 2022

@horalka1986 áno, aj ja som si to všimla 😄😄 mamr rovnaký vkus! 😊