Kuchyňa z XXXLutz

mischumischu
26. apr 2023

Ahojte, prosím aké máte skúsenosti s kuchyňou XXXLUTZ? Majú teraz 50% zľavy, ale sa mi vôbec do toho nechce, lebo veľa recenzii majú negatívnych, kamoška je spokojná. Ja túžim po ikei, ale manžel tvrdí, že je drahá zbytočne.

marci77
26. apr 2023

my mame kuchynu nobilia z mobelixu, kupovali sme ju uz pred par rokmi tiez v dobrej akcii, doprava a montaz bola zadarmo a este nejaka tiez 50% zlava, 5metrov nas v tom obdobi vyslo na cca 5.000eur (ale to bolo tak 8rokov dozadu)

nobiliu som videla, ze predavaju aj v XXXlutz (byvala kika), ale teda tam boli ceny omnoho vyssie

a v ikei riadne poskocili ceny, boli sme tam teraz nedavno pozriet a ani sme sa nestihali cudovat ako zdvihli ceny za vsetko mozne, jedine co zostalo su ceny v restauracii

treba si dat nacenit a uvidite😉

cyberk
26. apr 2023

Ak vam pride idea draha, tak to do lutz ani nechodte :D :D ikeu pokladam,aspon ja, za najlacnejsiu variantu, my sme teraz pochodili niekolko studii, kedze si tiez prerabame kuchynu, vybrali sme nakoniec lutz (a to som tam sla s tym, ze tam urcite nekupim, lebo to bude kvalita ako z ikei).. vybrali sme si sice z tych znackovych kuchyn (ponukaju 50% zlavu len na tie) ale teda tu zlavu som tam nepocitila vobec :D
mali krasne kamene (doska na linke) na vyber a sprostredkovatela linkovej steny (sklenenej) tak sme sli cez nich... tych negativnych recenzii sa aj ja bojim, zatial sa mi potvrdilo, ze pristup zamestnancov po zaplateni zalohy je hrozny... veduci dizajnu kuchyne je cisty debilko... (aspon tu v Bratislavskom Lutz)... takze raz, ked sa nam kuchyna doda (bohvie kedy lebo uz teraz mame delay kvoli tomu, ze nas dizajner, s kt. sme podpisovali zmluvu, je na skoleni a tak tyzden musime cakat, pokym si u neho mozeme rezervovat termin na finalny dizajn kuchyne) tak urcite napisem vyssiemu vedeniu v lutz, co vsetko si musia zlepsit, lebo ten ich system je cely zly........

mischumischu
autor
26. apr 2023

Dievčatá ďakujem za vyčerpávajúce info, posielam srdiečka 🙂 Ono ja som už rok stotožnená s ikeou, vybrala som si osobne všetky doplnky a manžel prišiel s tou zľavou, že to treba skúsiť, ale divné že nevidím ani na stránke cenu. Takže to bude zaujímavé :D Verím že ho presvedčím, vytiahnem nejaké svoje tromfy :D :D

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
richie233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mischumischu
autor
27. apr 2023

@richie233 Veď to som písala, ja som čítala recenzie, ale mám známe čo kuchyne majú a sú spokojné. Len ja neviem muža presvedčiť :(