Kuchyňa z Decodomu

marielkq
1. feb 2023

Dobrý deň, prosím je tu niekto kto si dal vyrobiť posledne kuchynu z dekodomu? Že či sa to cenovo oplatí a tak?

deti95060810
1. feb 2023

Decodom.... máme odtiaľ nie kuchyňu, ale gauč...made in Poland.... odvtedy si na tento obchod dávam pozor...
Hlavná vec že mali reklamu ako oni majú všetko -slovenské....😉

nnnuuunnn
1. feb 2023

Oplatí oproti čomu? Ikei, stolarovi...?

sabca_m3
1. feb 2023

@marielkq nedavno som si davala nacenit kuchynu. Akoze take palky u nich ze ďakujem pekne a to este aj mi udal cenu bez spotrebičov. Zasla som aj do ikeii tam dobra cena aj spolu so spotrebičmi ale oni maju tie och typizovane kuchyne a co som čítala a počula tak vraj celé zle a aj reklamácie z ich strany su biedne. Najlepšie si dať urobit kuchyňu u stolara. Ja som tak urobila, super cena aj kvalita a hlavne je to podla mojich predstáv a taký stolar ti vyrobí hocico

deedol
1. feb 2023

moja sestra ma, s kvalitou je spokojna, ale draha bola dost.

maja2233
1. feb 2023

@marielkq my mame z decodomu. Buduci tyzden ju idu skladat (zatial co som ju bola pozriet na sklade tak s kvalitou materialu som spokojna). Uvidime po zlozeni ☹

babulkomale
1. feb 2023

@marielkq mala som davno, rozpadla sa. Boli sme si dat nacenit u nich, arogantna pani, neskutocne sumy...dali sme si Asko, doladena do najmensieho detailu, tak perfektne sa mi este nevarilo a nepieklo nikdy.

xxxxxnnnnn
2. feb 2023

My máme nábytok iba z Decodomu a maximálna spokojnosť. To je úplne iná kvalita a vypracovanie.

gabika128
2. feb 2023

V byte máme kuchyňu z decodomu a má už asi 12 rokov a je super. Teraz do domu rozmýšľame odkiaľ budeme brať, dám ju naceniť aj do decodomu ale myslím že stolár nám ju urobí rovnako kvalitne

suge
2. feb 2023

Mám kuchyňu z Decodomu, som spokojná, zatiaľ sa pokazil iba jeden spotrebič a ten mi opravili v rámci reklamácie. Na druhej strane, linku som si dala nadstaviť u nášho miestneho stolára a materiál aj vzhľad sú na nerozoznanie od Decodomu, iba cena bola oveľa lepšia.😉

marielkq
autor
3. feb 2023

@deti95060810 😬😬😲😲 no kurňa...

marielkq
autor
3. feb 2023

@nnnuuunnn oproti stolárom

marielkq
autor
3. feb 2023

Fúha, tak asi som veľa nezistila..🤣 polovica je spokojná polovica nespokojná...
Ale to bude tak asi pri všetkom..🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

0silvia0
3. feb 2023

@marielkq ved obehni viac obchodov a daj si nacenit. My mame novu kuchynu z mobelixu, ja som velmi spokojna so vsetkym. Vsetky terminy dodrzane, kvalita super, so spotrebicmi vysla 5200, dlzka 4,40 m

kikiballa
3. feb 2023

@marielkq mala som kuchyňu z Decodomu. Čistý lacný šmejd. Nehovorím o odbornosti montáže. 3x museli prísť opraviť svoju vlastnú robotu. Sťahovali sme sa do domu a dala som linku robiť na mieru stolárovi a všetko sedí na milimeter presne. Za mňa to čo používaš každý deň,radšej si daj urobiť kvalitne niekomu, kto to neodflakne.