Ktorý obraz by ste vybrali?

20. sep 2021

Ide o spálňu, malovka je siva,záves sivý, rolldor zelenkavy...ktorý obraz by ste vybrali?

autor
20. sep 2021

Rolldor

ella_price
20. sep 2021

Mne sa páčia tie listy 🙂

11miska07
20. sep 2021

za mna prvý a posledný, tie dva v strede su pekne, ale do spalne je jeden velmi zivy a druhy taky neviem preco "pochmurny"

miirka123
20. sep 2021

Za mna tie listy len ten Roldor sa mi zdá skôr tyrkysovy by som ladila obraz k tej farbe

mareka49
20. sep 2021

Z týchto určite prvý.
Ale prepáč, všetky na mňa pôsobia tak lacno, tieto tlačené veci.
Po hľadaj obraz s charakterom.
Otvor si sashe a sú tam aj prírodné motívy a pekne obrazy.
Podporis niekoho tvorbu a bude to ozaj obraz.
Teda iba môj nazor

janetinka27
20. sep 2021

ahoj, mne by sa pacili tie kvapky na fialovom obraze. siva,zelenkava, fialova a drevo by mohli ist spolu. tie zakryte oci mi pride skor strasidelny alebo pochmurny

mareka49
20. sep 2021

Aha, pardon to sú sklenené, som si nevšimla.
Tak to môže tiež pekne ukázať.
Nemám skusenost

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julish
20. sep 2021

Ani jeden, pozrela by som sa po miestbych umelcoch a podporila ich tvorbu, toto je gyc

kikaaa444
20. sep 2021

Ani jeden na mna to posobi gýčovo . A nemám rada moc take farebne strakaté veci v domácnosti

weronika171717
20. sep 2021

Ja by so mtiez ten prvý. Tie listy.

autor
20. sep 2021

@mareka49 áno, sú sklenene.
@janetinka27 práveže ten sa páči je tajomný...aké chcela som tu dobu izbu rozbiť farbou.
@janetinka27 aj mne, alebo ten druhý, ale príde mi už moc kikiriki
@julish ukáž mi nejaký...mne sa nepáčia obrazy od umelcov mám rada gýč🙂ale som zvedavá na tvoj tip

julia2018
20. sep 2021

Mne sa najviac páči druhý

deti95060810
20. sep 2021

ja by som hľadala ďálej...😉

autor
20. sep 2021
janetinka27
20. sep 2021

ahoj, ten navytok v pozadi a stena su vase realne abo z eshopu? bo pri nich nadherne svieti ten zelenomodry.
bo zasa ten rolldor z prvych tvojich prispevkov,plus siva stena by sa praveze doplnala s niecim este inym ako len zelenym.

veverickav
20. sep 2021

Urcite nieco s listami. Osobne pre mna symbolizuju pokoj, harmoniu, prirodu...odpocinok.

autor
20. sep 2021

@janetinka27 z eshopu

vierkaa0
20. sep 2021

mne sa teda hrozne moc paci ten prvy zeleny s tymi listami. ako ale zalezi aj od toho ako to budes mat nakombinovane s ostatnymi vecami, ale ten je podla mna taky najkrajsi a najlahsie skombinovatelny

janetinka27
20. sep 2021

tazko radit🙂 asi len vyskusat prilozit mobil na stenu abo vytlacit na A4 papier a vela si predstavovat. su pekne,aj tie listy su velmi fajn. uz ako vam padnu do oka

julish
20. sep 2021

Ked mas rada gyc, tak potom nič. Mozno si len treba zodpovedat na otazku, naco obraz. Ak len preto, aby nebola hola stena, potom hladaj farebny kontrast, nie “zelenu”

zuzubb007
20. sep 2021

Hrozne gyce, ale ak sa ti to paci je absolutne ktory z tychto kazdy je otrasny 🙂

kataina
20. sep 2021

listy by som nedávala, taka monstera rýchlo rastie a čo ked si v spálni vypestuješ živu monsteru ? to by velmi zutulnilo izbu. Dala by som ten 4-tý "kvapky dazda" prerazil by tu sivu ktoru popisuješ ze mate. A k tomu určite nejake žive kvety v izbe

andreatytler
21. sep 2021

Ten posledny s rosou ale v zelenej farbe.

sense
21. sep 2021

ja ani jeden....nehladala by som obraz kt sa mi hodi lebo stena taka, gauc taky ale nieco co ma oslovi...

jana_eyre_2
21. sep 2021

@julish a možno netreba riešiť a nechať to proste na autorke nech si vyberie obraz aky chce..

julish
21. sep 2021

@jana_eyre_2 ano, s tym rozdielom, ze si pyta radu