Ktoré tablety do umývačky riadu sú podľa vás najlepšie?

13. jan 2023

Ahojte. Viete mi prosím poradiť ktoré kapsule odporúčate do umývačky riadu whirlpool? Ďakujem

mata1001
13. jan 2023

Jar platinum.... tie su u mna top
Dm tbl su tiez dobre, ale nie az tak ako jar.
Tbl z lidla lacne, ale neumyju dobre vsetok riad.
Ine som nepouzivala.

st_277
13. jan 2023

Jar ale tie najdrahsie co maju neviem ako sa volaju ale kupujem podla toho ze maju jeden “dielik” cerveny 😂

st_277
13. jan 2023

@st_277 ostatne mi neumyju dobre

autor
13. jan 2023

@mata1001 A finish ste neskúšala?

lilyianka
13. jan 2023

Za mňa tiež Jar. Skúšala som z DM,Lidl,Somat,Finish. Najspokojnejsia som s Jarou

autor
13. jan 2023

@st_277 A majú tablety aj v setoch? Teda že je v tom všetko?

tatiana1329
13. jan 2023

určite jar... aktuálne máme doma jar a finish a finish je dobrý akurát tak na dve veci v tej umývačke, som rada že sme dneska použili poslednú tabletu a už nikdy viac.

autor
13. jan 2023

@tatiana1329 Ďakujem za radu. Lebo som rozmýšľala nad tým Finishom. Ale kúpim teda radšej od jar. A ak sa môžem spýtať čo všetko mi ešte ku kapsuliam treba? Len dnes mi prišla, som z toho ešte jeleň.

liljana
13. jan 2023

Tablety sa casto nerozpustia, zalezi na mycke, ci ich vie rozpustit. Kapsuly su v tomto lepsie. Budes musiet skusat na zaciatku, ktore sa najlepsie osvedcia vo vasej mycke.

brembo
13. jan 2023

Používame Finish Power Ball a všetko umyju,ako treba. žiadny problém som s nimi nezaznamenal. Finish má tiež viacero druhov

silvusias
13. jan 2023

Mne Jar vôbec nezapasovala. Zvykla som si teraz kupovať nie kapsule, ale prášok v kauflande. Tam nemám problém s tým, že by sa niečo nerozpustilo alebo podobne.

tatiana1329
13. jan 2023

Tablety na umývanie, leštidlo a soľ do umývačky. iné netreba. Sem tam, raz za čas kúpime čistič do umývačky ale to nie je potreba. A hlavne žiadne väčšie kusy alebo omrvinky na tanieroch keď to tam budeš dávať.

brembo
13. jan 2023

vela tabliet už obsahuje i sol a leštidlo,ale i tak by som ich používal. Ked budeš k tabletkám používat i sol a leštidlo,nastav ich dávkovanie na minimum. Ostatné už vypozoruješ,či to stačí

mata1001
13. jan 2023

Nie, finish som nepouzivala.
Lestidlo a sol kupujem dm, tie su lacne, dlho vydrzia.

ajsha123
13. jan 2023

Jar Platinum umýva fakt dobre. Ale vonia veľmi intenzívne, a aj na riadoch to zostáva, čo mne zas vadilo. Minule som sa tu pytala, ake dosky na krájanie používať a radili mi drevené... A ze ich dávajú normálne aj do umývačky... A ze používajú z DM Denk mit, ale ten Nature. Je to taka malá krabička. Vyskúšala som a riady sú čisté. Porovnateľné s Jar, ale nie sú tak prevonane.... Mne to vyhovuje

vikusjk
13. jan 2023

ja pouzivam Finish Ultimate Platinum, alebo tak nejako sa volaju. Skusala som raz davno (asi pred 8 rokmi, ked som menila kuchynu a kupila si umyvacku) aj Jar a Somat, ale Finish sa mi pozdava najviac. Aj lestidlo kupujem finish, sol barsjaku, aj tu lidlacku (i ked pri tych multitaboch nemusi ist sol a lestidlo, ale davam ich aj tak).

azzflo
13. jan 2023

Jedine Sanytol, po vsetkych ostatnych riad smrdel

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adrianas1234
13. jan 2023

my sme pouzivali z lidl, tie su fajn, ale teraz mi odporucil kamos v Kauflande po 40 ks balené.

evuska135
13. jan 2023

Mala som finish a teda nic moc teraz som kupila jar platinum a su teda lepsie nezanechava mi to smuhy na hrncoch. Ale riady potom riadne vonaju na zaciatku mi to celkom prekazalo uz teraz nie

saxana000
13. jan 2023

@st_277 jar platinum plus

tarvika
13. jan 2023

@ajsha123 presne mne toto extremne vadi, ze to vsetko ostava na riadoch. najradsej by som iba s cistou vodou to tam nechala umyt :D

zuzinabila
13. jan 2023

No ale je viac druhov Finish tabliet.tie drahsie su kvalitne

silvia33_33
13. jan 2023

Používam všetko len Finish, tablety Finish ultimate. Riad krásne čistý. Tie obyčajné, Finish classic som radšej neskúšala.

marticka85po
13. jan 2023

Ked sme kupili umyvacku tak som skusala rozne tablety a kapsuly a prisla som na to ze riady umyje rovnako lacna ako aj draha kapsula.zaklad tam je pustit program na vyssiu teplotu. Mne vyhovuju tablety z DMka 65kusove za cca 5eur.

tatiana1329
13. jan 2023

@zuzinabila skúšali sme všetky druhy... keď sme mali len finish zdal sa nám výborný ale keď sme mali s čím porovnať tak sa nám už taký dobrý nezdal...

zuzinabila
13. jan 2023

@tatiana1329 fakt? a my zas naopak. po vyskusani inych sme sa vratili k Finish🙂 ale tej vyssej rady, nie ta basic

ajda14
13. jan 2023

Používam na striedačku kapsule Finish a Jar Platinum (pre mňa veľmi intenzívna vôňa). Spokojná s oboma 🙂

loliska
13. jan 2023

Za mna z DM, Denkmit Nature, mala krabicka. Riad je super umyty, nesmrdi a este su aj ekologickejsie.

ivanakal
13. jan 2023

Dlho som pouzivala Lidl 3v1 kapsule, s tymi som bola velmi spokojna. Potom som presla na finish, a nebola som spokojna, za tu cenu ma to neohurilo, v porovnani s lidlovymi som nevidela zmenu.. a teraz pouzivam dlho Jar a tie su super. Mama, ktora pouziva lidlove, tak hovorila ze vidi velky rozdiel v umytych poharoch co ma ona a ja.. takze Jar kapsule su top