Ktoré firmy dávajú dom na splátky?

rihana12331
22. aug 2022

Ahoj máte niektorá skúsenosti s firmami ktoré dávajú dom na splatky ? Môžte mi povedať názov a aké sú podmienky? Ďakujem

koniarova
22. aug 2022

Tak o takej som veru ešte nepočula.

melanta
22. aug 2022

Všetky. Všetky ti predajú alebo postavia dom s tým, že si zoberieš hypotéku v banke. Ale ak si myslíš, že niekto ti postaví dom a ty stavebnej firme budeš platiť 20 rokov splátky, tak takto to nefunguje. Na splátky sa kupujú televízory, nie domy.

luliu
22. aug 2022

@rihana12331 dom na splátky =hypotéka, nič iné nie je

mandzula
22. aug 2022

Dom od firmy na splatky? To mas odkial?

saraxyz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
saraxyz
22. aug 2022

@melanta ja som pocula o tomto https://www.ekonomicke-stavby.sk/program-chytry...
Ale ako a ci to funguje, neviem

melanta
22. aug 2022

@saraxyz firma Ekonomické stavby je vyše 10 rokov jedna z najhorších firiem na trhu, čo sa týka spoľahlivosti a kvality. Tento ich program je neviem pre koho (no teda viem, pre tých, čo majú negatívne registre a exekúcie). Musia zaplatiť 15% z ceny pozemku a domu, potom platia nájom a až po 30 rokoch sa stanú majiteľmi (ak ho nevyplatia predčasne skôr).

saraxyz
22. aug 2022

@melanta tak toaj ja viem,ze ES je jedna z najhorsich firiem. Ja ny som chcela realne vidieť niekoho, kto im takto spláca dom

mandzula
22. aug 2022

@saraxyz o tomto som este nepocula, tak som zas o cosi mudrejsia.🙂

melanta
22. aug 2022

@saraxyz nemyslím si, že majú takýchto klientov a ak áno, tak pár jednotlivcov. Ľudia, ktorí si nemôžu zobrať hypotéku, väčšinou nemajú 15% hotovosti.

solange7
22. aug 2022

@melanta par x mi to vybehlo na fb. V komentaroch same socky.