Ktorá práčka je dobrá?

6. aug 2024

Ahojte keďže moja stará práčka doslúžila, uvažujem nad kúpou novej ,viete mi poradiť nejakú značku ktorá je fakt dobrá ,spredu plnená od 6kg aspoň , programy aj také na rýchlo pranie , najlepšie aj program na samočistenie práčky.Cena do 300€ ,s čim ste vy spokojné a odporúčate a naopak čo nekupovať ďakujem

natalis1998
6. aug 2024

Ja mam ikea pracku stala okolo 270, je to značka whirpool a som spokojná.

weleda123
6. aug 2024

Máme práčku od značky ECG, stála rovných 300 eur a fičí už 3 roky. Predtým sme mali Whirlpool a tá bola každého pol roka pokazená. Asi sme mali smolu na vadný kus alebo neviem.

viestta
6. aug 2024

Philco

suzy2508
6. aug 2024

Hlavne nie Whirlpool. Na tej predtým sa nám urvali ložiská (nevedela som, že je to toto), nová whirlpool od výroby mala presne túto vadu. Po roku sa nám pokazila a po oprave sme prišli na to, že vlastne od novoty bola zlá a mala tiež problém s ložiskami. Práčka hučala, akoby štartovala raketa, až po oprave sme prišli na to, že vlastne sme rok prali s pokazenou. Za mňa aeg spotrebiče.

egonsk
7. aug 2024

@viestta Philco davno skrachovalo, je to uz len kupena znacka na rebrand noname cinskych suntov vdaka nasmu distributorovi Fast Plus (Planeo maloobchody) - to je akoby si kupovala pracku Tesco, alebo pracku Kaufland.
Za mna by autorka mohla byt spokojna s Gorenje.

slniecko5
7. aug 2024

Mám druhu Candy práčku a kúpila by som ju zas. Cenovo sa vojdes. Môžeš si priplatiť predĺženú záruku a máš pokoj 5 rokov.
Obe fungujú dodnes (jedna štvrtý rok, druha druhý).

roja01
7. aug 2024

Ja mam elektrolux 13 rokov a som spokojna.

lakebabe
7. aug 2024

LG za mňa najlepšia co sme mali len cenou nie som istá ci bude do 300 ale možno nejaký model na menej kg v akcii ano

viestta
7. aug 2024

@egonsk preberame tu vlastnicstvo znacky alebo pracku?

osky
7. aug 2024

Mam uz druhu pracku indesit,cenu neviem
Ale nebola velmi draha/mam ju uz ale viac rokov...aj tu prvu mal moj muz este ako slobodny...som velmi spokojna.
Whirpool nikdy!

egonsk
7. aug 2024

@viestta mam umyvacku philco a horsi smejd som este nevidel. Ani 5 rocna zaruka jej nepomohla, ked uz 4x je pokazena za 3 roky. Cerpadlo ledva ostrekuje, zmakcovaci kanister aj po vymene je naprd, tlakove spinace si ziju vlastnym zivotom, jedine pozitivum ma, ze je ticha - ale to je preto, ze tu vodu nestrieka ale s nqmahou ledva cura. Samotny opravar mi pri poslednej navsteve povedal, ze ECG je proti tomu deluxe, ze pri philco sa setri absolutne na vsetkom. Ale ved ano, aj nova Tesla je kvalitna, aj Smarton je super, aj kopec dalsich oznackovanych low level noname smejdov 😁 A ty ako gazdinka by si urcite kupila novy Etu mixer, ktory je len preznaceny cinan, ktory v nemecku predavaju v povodnej originalnej znacke o 1/2 lacnejsie 😁

avanka
7. aug 2024

Máme Samsung Ecco bubble slim, stala okolo 400€. Je perfektná, každých 40 praní nám vyhodí samocistenie bubna.
Predtým sme mali Candy a presne 1 deň po 4 ročnej záruke sa pokazila

viestta
7. aug 2024

@egonsk ty ako vies co by som kupila? To, ze ty si nekupis poriadnu umyvacku nie je moja chyba.

egonsk
7. aug 2024

@viestta no ja som dal na rovnako mudru radu ako si ty dala, preto radsej teraz inych vystriham, aby si radsej kupovali normalnu znacku a nie opajcovany text skrachovanej znacky, na ktory je malo nahr.dielov a opravar si u kupujuceho moze zriadit prechodny pobyt.

bibina32
7. aug 2024

Beko, vydržala nám 8 rokov.

natalis1998
7. aug 2024

@suzy2508 asi to skôr závisí od modelu. Naši mali whirpool pracku skoro 20 rokov a vlastne ju menili skrz dizajn. Naše je úplne ticha. Takze možno ste len nemali šťastie..

roja01
7. aug 2024

@bibina32 Beko vydrzala iba 8r? Kedysi prve Tatramatky vydrzali 23 i viac rokov. Len skakali a boli hlucne.

autor
7. aug 2024

GORENJE WNHPI72SCS čo hovoríte na túto?

suzy2508
7. aug 2024

@natalis1998 do tretice to s ňou už rozhodne odmietam skúsiť 😁😁

simona92101
8. aug 2024

Samsung eco bubble,fici u nas denne uz 6 rokov.splna vsetko co popisujes,akurat nestoji 300e

veronicka1901
8. aug 2024

@egonsk my sme mali Philco umývačku. Bola super. Teraz máme AEG a žiadna sláva.
Ja mám už šiesty rok práčku Zanussi a som s ňou spokojná.