Kto má túto Samsung práčku?

katuskamala1
18. máj 2024

Kupili sme ju,skusam a skusam uz niekolko x pustena ale neberie mi avivaz ani olej do prania miesto avivaze. Nastavila som na nizke strede i vysoke davkovanie ale pradlo vonia len po pracom gele.. Skusala som i rozne programy prania. Prosim mate skusenost???

foxie95
19. máj 2024

@katuskamala1 na začiatku som mala tiež problém, že prádlo vôbec nevoňalo, neskôr som dávala puellu do nádržky na prací gél (nie automatické dávkovanie, ale na to manuálne) a tak voňalo. Po možno mesiaci zrazu už bolo cítiť aj z nádržky obyčajnú aviváž. Zhodnotila som, že asi potrebovala "vyprať". A keď prejde viac cyklov napíše ti, že malo aviváže? Míňa sa z tade alebo tebe ju ani neberie?

katuskamala1
autor
20. máj 2024

@foxie95 ahoj. Dakujem za odpisanie.
Nie,neberie avivaz ani. Ale ked som zmenila ze na 3x ma dat avivaz tak ano,ale i tak minimum... poziadala som o zvoz,ze ju vratime,lebo ja mam pasiu z prania ked pekne vonia... a objedname novu pracku co nema autonaticke davkovanje

foxie95
20. máj 2024

@katuskamala1 potom podľa mňa tam je nejaká chýba, mne normálne berie z davkovača a po niekoľkých praniach vypíše malo aviváže. Ale akože nadávam na to automatické strašne. Manžel objednal, keď som bola v porodnici a teda čakal že budem rada a ja na to tak nadávam, lebo periem zvlášť detské, zvlášť biele, zvlášť farebné a zvlášť čierne a na všetko iný gél, takže mi je prd plátne mať gél v davkovači 🤷🏼‍♀️