Kožený gauč z druhej strany

19. jún 2024

Baby, kúpili sme z druhej ruky kožený gauč. A tá koža smrdí tak ako koža 😁 tak divne. Keď dám nejaké deky na ten gauč, tak to hneď musím na druhý deň prať proste cele deky mi z toho napáchnu 🤷 už som ten gauč aj rajbala kadejakými pripravkami no nič. Furt to cítiť 🤷 nemá niekto podobnú skúsenosť ? Čím to ešte môžem skúsiť vyrajbat? Ďakujem

darina746
19. jún 2024

Odkial je ten gauc? Z akej predajne, vies o nom nieco, ze kedy bol kupovany, nejake papiere k nemu? Lebo my co sme kupovali kozeny gauc, tak akoze hej, citis, ze je to koza, ale vobec to nie je taketo, ze by z neho nieco napachlo.

autor
19. jún 2024

@darina746 neviem vôbec nič. Kúpili sme ho za symbolickú cenu takže som to ani nezisťovala.

betulinka1
19. jún 2024

Zavolaj tým od koho ste to kúpili, že prečo tá sedačka tak smrdí. Mohli to vyčistit nejakým prípravkom pred predajom, že len potrebuješ vedieť čo to je aby si to z tej kože dostala.

uskrnica
19. jún 2024

No kazdy kozeny gauc veru takto rozhodne nesmrdi 😀 Bohvie, co s nim robili predchadzajuci majitelia a ako ho cistili, lebo toto mne nepride uplne normalne, neviem.

autor
19. jún 2024

@uskrnica booze porazí ma. Všetko hneď napáchne z neho 🤦🤦🤦 len chodím a rajbem už ozaj neviem čo skúsiť. 🤷

egonsk
19. jún 2024

koza skor vonia ako smrdi, zato kozenku uz som citil neraz pekne chemicky pachnut.

slavomira236
19. jún 2024

Skusala si pretriet octom?? Alebo nejakym vyrobkom na cistenie koze?? Mama ma kozu roky nesmrdi

autor
19. jún 2024

@slavomira236 áno práve nedávno som dala octovu vodu. Uvidím po vyschnuti