Kondela nábytok

jan0126363
24. máj 2024

Ahojte. Kupovali ste niekedy niečo z kondely? Rozmýšľam kúpiť sedačku ale niesom si istý, či to nieje nejaký šmejd. Podľa fotky za 500€ rohová sedačka "látková" vyzerá dobre, ale môže sa dotrhat za krátky čas. Či sú tam kvalitné výrobky alebo naprd? Vďaka....

dzulik_
24. máj 2024

Jasné, že za 500€ je to šmejd. Nekúpila by som tam ani stoličku, nie to ešte sedaciu súpravu. Už sme takú chybu urobili 😵‍💫 sedačka je hrozná a to bola drahšia ako 500€...

jan0126363
autor
24. máj 2024

@dzulik_ a cez aku stránku nakupujete nábytok? Aj mňa to napadlo

andrea_82
24. máj 2024

Mame z kondely vela nabytku. Maju tam aj lacnejsi- menej kvalitny, ale mame aj niektore fakt pekne a kvalitne kusky. Ale od sedacky za 500€ by som ani ja vela necakala, to je moc lacne.

egonsk
24. máj 2024

@jan0126363 ano kupil som rohovu sedacku - jediny problem bol, ze mala chybny diel a reklamacia trvala mesiac, napriek tomu, ze ju vraj mali este skladom a mohli mi ten diel hned zamenit... kvalita je poctiva polska, takze skor je na vystavu, alebo len vynimocne pouzitie, ako pouzivanie pravidelne. Kupil som ju koli detom, lebo pekne vyzera a pri detoch nez vyrastu sa ajtak znici, takze ma to nebude tolko skriet ako keby som kupoval poctivu kvalitnu, ale 3 a viac nasobne drahsiu.

vevebono
24. máj 2024

My sme kupovali cez zimu posteľ a nemôžem povedať nič zlé.