Koľko stojí upratovanie jednoizbového bytu raz za týždeň?

kavenka12
8. apr 2022

Chcela by som si nájsť pani na upratovanie 1 izbového bytu 38 metrov štvorcových + mensi balkón, upratovanie jedenkrát za týždeň, základné upratovanie utretie prachu, umytie kuchynskej linky, mikrovlnky,po vysávanie, umytie podlahy,umytie komplet kúpeľňa, v byte nemám veľa nábytku, koľko stojí upratanie takéhoto bytu

drzaopica
8. apr 2022

@kavenka12 30 eur

amelie2017
8. apr 2022

U nas to byva na hodiny, vacsinou 10€ hodina. A potom zalezi od zeny, co ti pride upratat. Lebo jedna mi upratovala 6 hodin a neurobila skoro nic, len som nadavala. Druha odisla za 2 a pol hodiny a byt sa leskol ako novy.

martinka13
8. apr 2022

Záleží v akom meste. Ja za upratanie poschodoveho domu platím 25 eur za jedno upratanie. Trvá jej to cca 6 hodin

sima338
8. apr 2022

@martinka13 6 hodín upratovať za 25 EUR? Bez urážky, to ti chodí upratovať otrok? Dobre, beriem, že niekde na dedine pani vypýta menej ako v BA či inom väčšom meste, ale za 6 hodín je to naozaj málo - bežná cena za upratanie je 10 EUR na hodinu, popr. stanovená suma za presne dohodnuté činnosti - ožehliť, umyť okná..

nikolka1986
8. apr 2022

Zdvihni riť a upratuj, ako 38 m niekomu dávať upratať? By som sa hanbila ako pes.

deti95060810
8. apr 2022

@nikolka1986 možno to autorka nechce pre seba, možno je pracovne vyťažená... hneď odcudzuješ, však to bola len otázka...

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kavenka12
autor
8. apr 2022

@nikolka1986 nechápem ľudí ako si ty, ktori píšu nenávistne komentáre, keď nechceš poradiť načo vlastne odpovedas na danú otázku, ty by si sa hanbila dat upratovať 38 m byt, ja by som sa hanbila písať také srdnate a nenávistne komentáre ako píšeš ty, ale však každý sme iný, asi nemáš čo robiť tak druhých zhadzujes a pritom ani nevieš dôvod kvôli čomu si chcem dať byt upratovať

savanna
8. apr 2022

Neviem, kolko to stoji, ale chcela by som ta povzbudit, ak ide o tvoj byt - ja neznasam upratovanie, mam 2 izby, tiez minimum nabytku, ale prave vdaka tomu minimalistickemu zariadeniu dokazem upratat fakt rychlo. Povysavane mam hned, prach utrety tiez hned, lebo nie je co odkladat. Obdivujem ludi, ktori dokazu mat milion sosiek, kvetov a dekoracii, a potom kazdu sobotu 4 hodiny vsetko odkladat a utierat. Kupelnu a zachod, k tomu si vzdy pustim nejaky podcast a zbehne to rychlo. Na linku zoberiem obycajny ocot a to mam za 15 minut 🙂.

aduskatt
8. apr 2022

@nikolka1986 čo keď je chorá a nemôže? zamysli sa......

petamich
8. apr 2022

zasa niekto citi potrebu reagovat na to na co sa nikto nepytal? ved to je autorkina vec a nemusi nikomu nic vysvetlovat 🤷‍♀️ tiez som mala taky byt a mala som upratovacku, ked som nahodou mala volny cas travila som ho zmysluplnejsie ako upratovanim a keby aj hned "leniva" bola, co nas je do toho

autorka a teda v BA som platila 30E, 50E ked som chcela 2x do roka aj umyt okna, balkona alebo napr. po vymalovani

sovica
8. apr 2022

@kavenka12 Jednoizbový byt, ako si opísala vidím tak na 2 - 2,5 hod. Záleží aj od toho, aký máš v kúpeľni sprchový kút, vaňu, čo potrebuješ upratať na balkóne, aká špinavá býva mikrovlnka a ako dlho ju treba drhnúť. No a cena záleží hlavne od lokality.
V profile máš okr. Nitra. Mrkni link, možno Ti to pomôže:
https://www.hlidacky.sk/upratovanie-domacnosti/...

kulumulu123
8. apr 2022

@kavenka12 pozri na domelia.sk alebo si daj tam inzerat a niekto sa ti ozve. Ja pkatim 15e/hod ale pani urobi za 4h viac roboty ako niekto za 8hod s cenou 5e/hod....

roja01
8. apr 2022

@kulumulu123 tak potom tych 8 h je lepsia cena (40€), kym za 4h das viac (60€). Ale chapu, bolo to myslene obrazne😉

mirage
9. apr 2022

@nikolka1986 velmi primitivny, ubohy komentar. Takuto mas aj povahu?

lucmirka124
9. apr 2022

Odkial si? Napiste mi IP ak si v BB, budem rada, upratujem uz 3 roky, a rada by si ku tomu nieco este najst, raz do tyzdna dake upratovanie.
A ono treba presne popisat co potrebujes ten 1 x do tyzdna spravit, ale myslim ze vsetko je to o komunikacii a dohode🍀

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinka13
9. apr 2022

@sima338 je to v Prievidzi. Otrok to nie je. Je to mladá baba. Myslím, ze ako všade v trhovej ekonomike je to otázka dopytu a ponuky. Ja jej pištoľ pri hlave nedrzim....