Kde zoženiem tieto taniere?

janka_lolo
10. jan 2023

Zháňam tieto klasické staré taniere, keďže na bežné použitie nám úplne vyhovujú ale stačia nám iba plytké a dezertne tak ak by niekto vedel kde by sa dali zohnať tak by som bola rada, keďže na internete som našla iba dezertne

viestta
10. jan 2023

Je to luminarc, neviem ci este najdes tieto dymove, ale luminarc sklo sa bezne predava. My mame biele

hedviga2
10. jan 2023

@janka_lolo na burzach byva

janka_lolo
autor
10. jan 2023

@viestta ja by som práve hnedé potrebovala ale prinajhoršom by som aj biele kúpila ale pozriem podľa toho názvu ďakujem

luccija
10. jan 2023

@janka_lolo tie mal pred 15 r asi každý🙂moja mama ešte pár má.Skus pozriet Kinekus web

isis234
10. jan 2023

@janka_lolo min. rok na jar som ich videla v TESCU. Skús pozrieť i v domácich potrebách, ORION...

janka_lolo
autor
10. jan 2023

@luccija kinekus nemá bola som už pozrieť aj osobne 🙂 a áno aj my ale keď u nás sa to ešte rozbije tak do umývačky a na bežné použitie sú ideálne, samozrejme sviatočné máme aj iné ale tieto u nás aj sem tam rozbijú alebo prasknú tak nechcem kupovať zbytočne drahé a na tieto sme zvyknutý

janka_lolo
autor
10. jan 2023

@isis234 Orion ich nemá ale pozriem v tescu ešte večer

janka_lolo
autor
10. jan 2023

@isis234 áno dzertné viem, ale chcem dokopy kúpiť na jednej stránke aj s plytkými túto majú iba dezertné

moni106
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
isis234
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
isis234
10. jan 2023
janka_lolo
autor
10. jan 2023

@isis234 ja hlboký nepotrebujem, ja len dezertný a plytký, a tam majú iba dezertné, plytké nemajú skladom, ja som obrázok odtiaľ použila, keďže sa mi fotiť nechcelo ich doma, čiže asi sme sa zle pochopili

isis234
10. jan 2023

@janka_lolo aháá. v TESCU mali zvlášť... nie sadu

kubkovamama
10. jan 2023

@janka_lolo joooj, a ja som ich darovala pre Vianocami.

janka_lolo
autor
10. jan 2023

@isis234 to by mi nevadilo aj keby su na kusy lebo ja len plytké a dezertné zháňam, to je najmenej aj na kusy kúpiť ja ich chcem len bežné použitie a hlbokých máme dosť

janka_lolo
autor
10. jan 2023

@kubkovamama keby to človek vedel, to až dnes ma napadlo lebo manželovi ráno jeden v mikrovlnke praskol keď si hrial koláč od soboty na raňajky a dívam sa, že ich je akosi málo, že ich idem pozrieť a problém zohnať

tanyan
10. jan 2023

@janka_lolo Moji rodičia ich tiež majú a väčšinou používajú iba hlboké.
Ani neviem koľko plytkých vôbec majú.

loliku
10. jan 2023

@janka_lolo ja som ich kupila v tesco, maju po kusoch

janka_lolo
autor
10. jan 2023

@loliku dnes sme pozerali a u nas v Tescu ich nemali schválne som šla s dcérou do Tesca keď sme boli v meste, že ak budú tak ich kúpim a nemali ale nevadí snáď na je ešte natrafím, ja som ich ale tiež kedysi kúpila v Tescu

janka_lolo
autor
10. jan 2023

@tanyan nám tie hlboké nevyhovujú, tie ani nemám ale máme iné ale hlavne misky mesto hlbokých používame

makulienka1
12. jan 2023

Neviem odkiaľ ste ale v Bratislave v Kolo ich majú.

janka_lolo
autor
12. jan 2023

@makulienka1 sme síce zo ZA, ale najmenej je dcéru vyslať do BA, môžem vedieť kde to je daný obchod

isis234
12. jan 2023

@janka_lolo na mape... KOLO sídli v OC Korzo oproti Ikei. https://refresher.sk/124241-Jedinecny-obchod-KO...

25daniela
1. feb 2024

@janka_lolo kúpila si tie taniere?

25daniela
1. feb 2024

@janka_lolo potrebovala by som doplniť takr ale so vzorom, vlnami na okrajoch