Kde zoženiem rýmovník?

pimpulienka
4. feb 2022

Kde prosím, alebo nemáte niektorá na predaj rastlinku rymovnik (nadchovnik)? Ďakujem veľmi pekne.

qetka
4. feb 2022

@pimpulienka mam v Devinskej, kludne odstrihnem a das si zakorenit 🙂 Ale treba si po nu prist

pimpulienka
autor
4. feb 2022

@qetka potrebujem tak viac lístkov. 🙈 svokra mi dala tiež zakoreniť, mal pár lístkov, už ma tak jeden, ale zrovna ho výrazne potrebujem.

pimpulienka
autor
4. feb 2022

@qetka no už takto vyzerá 🙈

baboobchod
4. feb 2022

Aj ja mám veľa stoniek, mozem ti nastrihať. Som z podunajskych.

andrea_prestastna
4. feb 2022

@pimpulienka mam, senec alebo freshmarket ale jedine cez tyzden ked budem moct chodit

pimpulienka
autor
4. feb 2022

Ďakujem vam krásne už sa mi ozvala jedna pani blízko nás. Ste zlate prajem krásny vikend ❤️

elanor
4. feb 2022

dievcata co to pestujete, prosim ako sa o to spravne starat? potrebuje vela vody, malo vody, malo svetla, vela svetla? Mala som dva, jeden od maminy, druhy z obchodu a oba mi zdochli, obom po case poodpadavali listy a potom aj stonky vydochli ☹

baboobchod
4. feb 2022

@elanor nič extra, mám ho na okne a polievam priebežne. Mne sa skôr zdá, že rastie ako burina 😂

elanor
4. feb 2022

@baboobchod mno ved to aj mame, taky je kosaty cez leto, jak maly kricok. Nechapem preco tie moje zdochli ☹

danica2711
5. feb 2022

@elanor potrebuje svetlo, ale nemá rád priame slnko. Polievať radšej menej, tak raz do týždňa, preliatie je to najhoršie, čo mu môžeš urobiť

jaroe
5. feb 2022

@qetka ja by som mala záujem, píšem IP